V padesáti letech odešel muž za mladší ženou a pak toho litoval: Jak vše dopadlo

V životě si lide chtějí vše vyzkoušet, zvláště když je člověkovi daleko za 40, nebo téměř 50 let. To si myslel i Jiří, hrdina tohoto příběhu, který vám dnes chceme povědět.

Jiří byl dobře vychovaný, věrný své ženě a celkově mu život vyhovoval. Do kolektivu ale přišla krásna brunetka jménem Emma. Kromě krásného jména měla šarm, jemný hlas a nádhernou postavu.

Mužská polovina kolektivu na ni s obdivem se dívala, ale vulgární vtípky si nedovolovali. Emma byla skvělou specialistkou, u které si mnoho mohli naučit něčemu novému.

Žena / Zdroj: syl.ru

Bylo velmi snadno s ní komunikovat a nikdo nemohl uvěřit, že do 33 let ona nebyla vdaná. Jiří procházel pracovními chvílemi s dívkou a cítil, jak se mu chvěje srdce. Takové pocity už dlouho nezažil. Asi 20 let.

Jednoho dne jí zavolal na pracovní schůzku a oni mluvili dvě hodiny. Povídali si o všem možném, vtipkovali, smáli se. V kanceláři se snažili chovat zdrženlivě. Proč přitahovat pozornost? Ale když se na sebe dívali, začínalo být horko. Leda, že jiskry neletěli do všech stran.

Po pár měsících si Jiří uvědomil, kolik radosti mu tato žena dává. Pozval ji na procházku po městě. Tato procházka přesvědčila muže, že pocity jsou vzájemné. A tehdy i začal jejích román.

Jiří se rozhodl od manželky odejít, nechal jí s dětmi třípokojový byt a sám si pronajal jednopokojový, kam se s Emmou nastěhoval. Žádost o rozvod on však nepodával, ale to se mohlo změnit kdykoliv. Nemohl uvěřit, že jeho rutinní život skončil. A bude žít s někým, po kom tolik toužil.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: ria.ru

Ale tajné schůzky se velmi lišily od společného života. Pár se začal neustále hádat. To vše bylo kvůli tomu, že Emma byla neustale nespokojena s něčím. Takhle si život nepředstavovala.

Nemyslela si, že by se všechny výdaje musely rozdělit na polovinu, že 70 procent svého platu bude Jiří dávat dětem a manželce, a také se nechtěl rozvádět. A také Jiří brečel v noci z toho, že ho děti považují za zrádce.

Zamilovala se do silné osobnosti. Doma na ni ale čekal muž s rudýma, uplakanýma očima.

Emma naznačovala partnerovi, že chce mít dítě. Ještě lepé dva. Do plánů muže se to ale nehodilo. Právě udělal revoluci ve svém osobním životě a chtěl si užívat svobody a klidu. Děti by tuto idylku porušily.

Uplynul rok. Emma otevřeně mluvila o svých plánech, trvala na rozvodu. Jiří mlčel. Chápal, že to bude rána pro děti. Vždyť jen teď si všichni zvykli na novou situaci.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Hádky přerostly ve skandály. Bylo jednodušší se rozejít, než žít spolu.

Ale zda přijme Jiřího žena zpět? Nejprve se propadla do depresí, když zjistila, že manžel odchází. A pak ji kamarádky začaly brát s sebou do salonů, na návštěvy, na výlety, k moři. Život zahrál jasnými barvami.

S manželem tak nežila. Snažila jsem se na všem šetřit. Aby si mohl koupit například nové auto. A teď nebylo třeba šetřit. A divila se, jak jen mohla tak dlouho tak žít a nemít se ráda, ne hýčkat se.

Ukázalo se, že s Emmou není štěstí. A manželka už ho také nepotřebuje. Zvyklá si žít sama a užívala si to.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: skr.su

A jak tedy ma Jiří žít teď? Není jasné…

Emma se od něj odstěhovala do svého bytu a Jiří zatím bydlí v pronajatém. Vrátit se domů se stydí. Ale opravdu chce…

PSALI JSME: „ŘEKNEŠ MI, ABYCH HO UMÍSTIL DO DĚTSKÉHO DOMOVA, UDĚLÁM TO. NEVYCHOVÁVAL JSEM HO,“ ŘEKL MI MANŽEL A DRŽEL DÍTĚ ZA RUKU

PŘIPOMÍNÁME: MÁMA MĚ A MÉHO MANŽELA VYHODILA Z DOMU A TEĎ NÁS CHCE ZPÁTKY

Share