Máma mě a mého manžela vyhodila z domu a teď nás chce zpátky

Můj vztah s matkou byl vždycky dost komplikovaný. Vždycky mě obviňovala ze všech mých potíží, snažila se mi něco vyčítat. Nikdy jsem od ní necítila lásku a náklonnost. Babička se mě vždycky snažila poučit a nabádala mě, abych byla k matce shovívavá. Snažila jsem se, co to šlo, ale sotva jsem to zvládla.

Máma mě a mého manžela vyhodila z domu / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A když mi bylo asi 17 let, začali jsme spolu komunikovat jako vzdálení příbuzní. Vztah se nakonec zastavil, ale mně to nevadilo. Brzy jsem se seznámila se sympatickým mužem, chodili jsme spolu několik měsíců a rozhodli se vzít. Moje matka překvapivě přijala mého snoubence velmi dobře. Dokonce nám dala největší pokoj v apartmánu.

Máma mě a mého manžela vyhodila z domu / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Před cizím člověkem se snažila ukázat všechny své dobré stránky. Výchozím bodem byla zpráva o mém těhotenství. Matka se opět chovala jako dřív. Zpočátku mi jen lezla na nervy a snažila se mě ponížit před osobou, kterou jsem milovala. Pak trochu roztála. Jednou dokonce koupila oblečení pro svého budoucího vnuka.

Máma mě a mého manžela vyhodila z domu / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Doufala jsem v zázrak, ale ten se nekonal. Dítě pořád plakalo, matku to velmi rozčilovalo. Samozřejmě, vše kvůli tomu, že se nějaký človíček odvážil narušit její klid. Žila jsem v neustálém stresu, dokonce jsem přišla o mléko. Nakonec jsme se s manželem rozhodli jít za matkou a promluvit si s ní. Ale ona nás neposlouchala a prostě nás vyhodila z bytu. V noci a s dítětem.

Máma mě a mého manžela vyhodila z domu / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Přespali jsme u kamaráda a ráno nám manžel našel bydlení. Samozřejmě to bylo těžké, ale pochopili jsme, že jinak žít nemůžeme. Začala jsem pracovat doma na částečný úvazek, manžel si našel druhou práci. Rok a půl jsme o matce nic neslyšeli. Nedávno mi však zavolal vzdálený příbuzný a řekl, že maminka velmi lituje toho, co se stalo. Je osamělá, že dožívá v obrovském bytě, a upřímně si přeje, abychom se vrátili.

Dcera a její manžel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Z dobroty srdce jsem zavolala matce, ale neuslyšela jsem omluvu, nýbrž obvinění. Ukázalo se, že jsme si za to mohli sami. Navíc jsem to byla já, kdo ji musel požádat o odpuštění. Nic se nezměnilo. Moje matka je stále nevrlá, naštvaná a nešťastná žena. Teď spolu mluvíme po telefonu a to mi stačí. Stále věří, že se k ní vrátíme. Já jsem však kategoricky proti.

PSALI JSME: PŘED 4 LETY JI MANŽEL OPUSTIL A NECHAL S 13 DĚTMI: JAK TEĎ ŽENA ŽIJE

PŘIPOMÍNÁME: OPAKUJÍCÍ SE SNY: CO ZNAMENAJÍ

Share