Před 4 lety ji manžel opustil a nechal s 13 dětmi: Jak teď žena žije

Nikdo nemohl ani tušit, že v této rodině není všechno dobré.

Daria a její manžel vychovávali třináct dětí. Z nich byly adoptovány pouze dva, ostatní byly vlastní. Celá rodina žila ve vlastním domě a měla normální stabilní příjem.

Děti / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Pár žil spolu šestnáct let. Po celou tu dobu Daria nepracovala, ale věnovala veškerý svůj čas dětem a domácím pracím. Kromě toho manželé měli velkou zahradu a chovali hospodářská zvířata, aby uživili tak velkou rodinu.

Anton a Daria se vždy snažili dát svým dětem to nejlepší. Děti byly upraveně oblečené, nakrmené a měly spoustu hraček. Ale najednou se všechno změnilo!

Matka a děti / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Anton svou ženu postavil před hotovou věc, že se s ní rozvádí. Unavuje ho takový každodenní život, tolik dětí a chce žít sám pro sebe.

Daria si nedokázala představit svůj život bez pomoci manžela. Tehdy bylo ženě již třicet sedm let. Neměla tušení, kam by mohla jít do práce a jak by mohla vydělávat peníze na podporu tak velké rodiny.

Děti / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Ale pak se Daria ovládla. Nějakou dobu pracovala jako prodavačka. Poté se rozhodla ze svého koníčka udělat zdroj příjmů. Žena se během dne věnovala dětem a domácnosti a v noci pletla.

Později otevřela kurzy pro ty, kteří se chtějí naučit plést. Její nabídka se stala tak populární, že k Darii začali přicházet ze všech vesnic v okolí.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Nyní uplynuly čtyři roky. Sama Daria je překvapená, jak dokázala překonat všechny potíže poté, co ji manžel opustil.

Nejvíc ze všeho se žena bála, že jí kvůli nedostatku peněz odeberou děti. Ale teď se nemá čeho bát. Daria má malou společnost, která vyrábí pletené zboží.

Matka a děti / Ilustrační foto / Zdroj: vstolovke.com

Její kurzy také dále pokračují.

Žena se snaží nevzpomínat si na svého bývalého manžela.

PSALI JSME: ÚŽASNÁ PATERČATA VYROSTLA: JAK DNES ŽIJE VELKÁ RODINA

PŘIPOMÍNÁME: BYLO MU 36 LET, KDYŽ MANŽELKA OPUSTILA RODINU: JAK ŽIJE SVOBODNÝ OTEC SEDMI DĚTÍ

Share