Bylo mu 36 let, když manželka opustila rodinu: Jak žije svobodný otec sedmi dětí

Muž se zpravidla stává svobodným otcem kvůli nějaké tragédii. Ale Petr neměl žádnou tragédii, jeho žena se prostě zamilovala. A po 13 letech manželství se manželé rozvedli. Sedm dětí zůstaly v péči otce.

Petr a Jana se vzali, když jim bylo 22 a 23 let, hned po absolvování univerzity. Neplánovali být velkou rodinou. Jana doufala, že se po prvním porodu vrátí do práce. Ale brzy žena znovu otěhotněla, pak znovu a znovu … Už se do práce nevrátila.

Ve 32 letech už měla 7 dětí. Petr tvrdě pracoval, aby zajistil velkou rodinu. Jana samozřejmě musela na práci zapomenout. Starala se o domácnost, děti a manžela.

Rodina / Ilustrační foto / Zdroj: ks-region69.com

Nový život matky sedmi dětí

Ale žena si našla čas na dobrodružství: Jana se po náhodném setkání zamilovala do spolužáka. Nechtěla starý scénář v novém životě, a tak nechala děti žít s otcem.

Chtěla dělat to, co dělají otcové, kteří nežijí se svými dětmi: čas od času se objevit, pobavit děti a vrátit se do svého života.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: netrazvodam.ru

Nový život otce sedmi dětí

Petr se stal otcem naplno.

Nebylo to pro něj snadné, protože děti se neustále ptaly, kde je jejich matka. Rodina neměla problémy s penězi, protože Jana předtím nevydělávala peníze pro rodinu a děti byly zvyklé šetřit.

Starší děti si rychle zvykly na to, že máma nyní žije v jiném místě. Mladší měly obavy, ale také si zvykly. Zdá se, že nejvíce strádal sám Petr, ale na to neměl čas. Musel se starat o svou velkou rodinu.

Svobodný otec / Ilustrační foto / Zdroj: brainum.ru

Nyní je muži 41 let, zanechal v minulosti svou nenávist a hněv. Jedinou obtížností je, že nemá novou manželku. Jakmile se ženy dozvídaly o počtu dětí, přestávaly komunikovat.

Jana se provdala za svého spolužáka a dokonce se znovu stala matkou. Pár má dvě děti.

Děti z prvního manželství také často komunikují se svou matkou a ona se o ně snaží starat. Petr nezasahuje do jejich komunikace.

PSALI JSME: SVOBODNÝ OTEC KOUPIL STARÝ AUTOBUS A PROMĚNÍ HO V POHODLNÝ MOBILNÍ DŮM PRO SEBE A SVOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI BOHATÉMU INDOVI PŘED 6 LETY OPUSTILA SVÉ 3 DĚTI A PŘESTĚHOVALA SE DO TURECKA: JAK TEĎ ŽIJE ŽENA

Share