Svobodný otec koupil starý autobus a promění ho v pohodlný mobilní dům pro sebe a svou dceru

42letý Adam Collier je tesař. Díky svým schopnostem a řemeslnému zpracování se mu podařilo ze starého dvoupatrového autobusu udělat úžasně pohodlný domov pro sebe a svou dceru.

Z autobusu tento může udělal domov/ Zdroj: apost.com

Poprvé, co viděl autobus, Collier okamžitě věděl, že by mohl sloužit skvělým domovem. Rozpočet projektu byl poměrně skromný – pouze 10 tisíc liber (cca 280 tisíc korun).

Nakonec musel Adam utratit ještě o něco více, než je plánovaná částka, ale výsledek jeho práce je opravdu úžasný.

Z autobusu tento může udělal domov/ Zdroj: apost.com

Na začátku bylo nutné ze autobusu vyjmout až 42 míst. V rozhovoru pro Amazing Spaces tento neobvyklý tesař uvedl, že během práce ho nejvíce překvapilo, že autobus vůbec neměl tepelnou izolaci.

Dalším krokem tedy byl nákup a instalace izolace. Kromě toho Adam musel zamakat a vytvořit podpůrný systém, aby budoucí domov byl stabilní.

Z autobusu tento může udělal domov/ Zdroj: apost.com

Ve spodní časti se nyní nachází kuchyň a obývací pokoj a nahoře jsou tři ložnice s postelemi, do kterých se vejde šest lidí.

V tomto videu se můžete blíže podívat na nový interiér tohoto autobusu.

Tento zázrak architektonické dokonalosti stojí za to vidět!

PSALI JSME: SLON „ZAČAL PLAKAT“, KDYŽ SLYŠÍ, JAK MUŽ HRAJE SENTIMENTÁLNÍ SKLADBY NA KLAVÍRU: VIDEO MÁ PŘES 8 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAN HAMÁČEK UVEDL, ŽE BRZKÉ ROZVOLNĚNÍ OPATŘENÍ NEBUDE: MNOŽSTVÍ POTŘEBNÉHO MATERIÁLU PRO OČKOVÁNÍ JE PODLE NĚJ DOSTATEČNÉ

Share