V krabici s pracím práškem byla nalezena karta pamětí: Informace na ní jsem však musel dešifrovat

S manželkou jsme si zvykli na určitý životní rytmus. Podle ní je velmi důležité vozit děti na procházky, pohybovat se. Já osobně za to, že o víkendu by se měli dodělat nashromážděné správy.

Vesnice / ilustrační foto / Zdroj: alcasha.livejournal.com

Proto jsme dosáhli kompromisu: manželka a děti jedou k rodičům do vesnice, a já dělám práci, která vyžaduje pozornost. Také samozřejmě nezanedbávám ani domácí práce. Tak jsem tu podivnou věc objevil.

Rozhodl jsem se vyprat věci, manželka před odjezdem nestihla. Vybral jsem vhodný program na pračce, dal vše dovnitř a šel si pro prací prášek. Zatřásl jsem krabicí, něco tam bouchlo. Podíval jsem se hovtníř, a tam byla paměťovká. Pečlivě zabalená v polyetylénu a zavázana gumičkou.

Praní věci / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Proč tam byla, jak se dostala do krabice? Odpovědi jsem neměl. Byl jsme však velmi zvídavý co je na ní. Manželce jsme zatím o nálezu neřekl, ale podívat se dovnitř jsme prostě musel.

Vložil jsem paměťovou do počítače, ale ona byla prázdna. Zvláštní, samozřejmě, z nějakého důvodu byla zabalena do igelitky, z nějakého důvodu ukryta v prášku.

Paměťová karta / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Zde jsem si všiml: soubory nebyly viditelné žádné, ale není tam žádný volný prostor! Bylo jasné, že soubory jsou skryté!

Poměrně rychle jsem získal informace, ukázalo se, že paměťovka byla plná fotografií. Ale ne lidi z továrny, ne. Byly tam fotky mé vlastní manželky. Její dětské a školní fotky.

Dokonce jsem vytiskl pár velmi pěkných, připevnil magnétem na ledničku. Ale něco mi nedává klid: proč přede mnou schovávála ty fotky?

Fotografit / ilustrační foto / Zdroj: depositphotos.com

PSALI JSME: JE MI PADESÁT: VYPADL JSEM Z MODERNÍHO SVĚTA A NEVÍM, JAK SE TEĎ DOSTAT ZPÁTKY

PSALI JSME: STÁŘÍ V ITALSKÉM STYLU: STUDENT FOTÍ NA ULICÍCH DÁMY 60+, DOKAZUJE, ŽE KRÁSA NEZÁVISÍ NA VĚKU

Share