V 60 letech jsem se rozhodla najít spřízněnou duši na internetu: Jak to dopadlo

S manželem jsem se rozvedla před více než deseti lety. Na rozvodu jsme se s manželem dohodli a prakticky vše proběhlo v klidu. Děti vyrostly a už dávno žiji vlastní život. S kamarádkami to pro mě už také není moc zajímavé.

Doufala jsem, že ještě potkám muže, se sterým se budu cítím dobře. Tak jsem si řekla, že zkusím na internetu si někoho najít.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

První rande proběhlo s mužem stejného věku.

Navenek vypadal jako alkoholik a velmi smrděl cigarety. Pomyslela jsem si, že prostě utéct by bylo neslušné. Možná je vzhled klamný a v člověku se odhalí něco, co není vidět ženským okem. Ale zázrak se nestál. Jen jsme se potkali, jak on hledal místo, kde by si mohl něco vypít. Našla jsem výmluvu a rychle jsem utekla z rande.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Druhé rande bylo s mužem o něco starším než já.

Vypadal jako slušný muž, ale pořád mluvil sprostě. Nemohla jsme to poslouchat déle jak půl hodiny. Naše setkání skončilo rychle a bezvýsledně.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Třetím uchazečem byl muž asi o deset let mladší. Muž byl vzdělaný a inteligentní. Pozval mě do divadla. Cestou obdivoval mou krásu.

Jedinou nevýhodou, která mě trápila, byl věk. Odseděla jsem si představení a ráno jsem od něj dostala zprávu. Ve zprávě bylo mi vytčeno, že jsem příliš vybíravá.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tak jsem dospěla k závěru, že je lepší žít sama než s někým v mém věku.

PSALI JSME: 7LETÝ CHLAPEC SE ROZHODL CESTOVAT 11 000 KM: CHCE TAK ZÍSKAT PENÍZE PRO SVÉHO NEMOCNÉHO BRATRA

PŘIPOMÍNÁME: AUTO JELO SMĚREM K 2LETÉMU DÍTĚTI. CHŮVA POCHOPILA, ŽE SI MUSÍ VYBRAT: BUĎ ONA, NEBO DÍTĚ

Share