V 5 letech se stala královnou krásy a ve 13 letech teenagerkou s nadváhou. Jak dnes vypadá Honey Boo Boo

Dnes v ní je těžké poznat tu odvážnou a sebevědomou dívku, která se stala známou celému světu v 5 letech. Kdysi královna krásy nyní bojuje s nadváhou a každý den pláče. Jak se Honey Boo Boo změnila a co teď dělá.

Svět se dozvěděl o malé Alaně Thompson pod pseudonymem Honey Boo Boo v roce 2012. Mladá kráska se objevila na obrazovkách amerického kanálu TLC v páté sezóně show Toddlers & Tiaras. V rámci televizního pořadu dívky soutěžily o titul královny krásy.

Honey Boo Boo všechny ohromila svou energií, zápalem a životním optimismem. Alana se stala favoritkou soutěže.

Honey Boo Boo / Zdroj: femmie.ru

Malá Honey Boo Boo si tuto zábavnou hru užívala: diváci ji sledovali, tleskali. Rychle si uvědomila, že exprese a emoce před kamerou ji dělají ještě populárnější.

Matka dávala dítěti velkou dávku energetických nápojů a čokolády. I tehdy bylo nutné to všechno zastavit, ale divákům se to líbilo, show měla vysokou sledovanost. Producenti se rozhodli udělat pro dívku samostatnou show.

8. srpna 2012 byl vydána nový reality show s názvem Here Comes Honey Boo Boo. Rodina Alany předváděla život obyčejné rodiny.

Honey Boo Boo / Zdroj: popsugar.com

Malá Alana žila v hrozné atmosféře se svými rodiči a třemi sestrami. Tvůrci seriálu se všemožně snažili stavět nedostatky obyčejných lidí na odiv. Lidé začali show kritizovat.

Honey Boo Boo si užívala slávu. Za každé vydání získávala 50 tisíc dolarů. V roce 2014 byl projekt uzavřen.

June se v únoru 2015 objevila s devítiletou dívkou v programu Doktoři. Matka řekla o problémech s váhou svého dítěte.

Honey Boo Boo / Zdroj: femmie.ru

Dietologové sestavili dietu pro Honey Boo Boo, která by pomohla mladé hvězdě zhubnout. To však nebylo součástí dívčiných plánů. Dále jedla rychlé občerstvení, polotovary a sladkosti.

V roce 2018 Honey oznámila svou účast v pořadu Dancing with the Stars: Juniors. Fanoušci byli potěšeni, ale rychle opustila projekt.

Alana se pravidelně objevuje v reality show své matky, ale již se nesnaží před kamerami vypadat šťastně. Dívka v každé epizodě pláče, že ji její matka opustila:

Honey Boo Boo / Zdroj: femmie.ru

„Myslela jsem, že to nikdy neudělá. Máma vždy říkala, že děti jsou pro ni na prvním místě, a teď … Nikdy jsem neměla otce a teď je moje matka moje sestra.“

Honey Boo Boo začala žít se svou sestrou a její rodinou. Někdy vysílá živě na Instagramu, kde odpovídá na otázky sledujících.

Časná popularita může vážně poškodit psychiku dítěte. Příklad Honey Boo Boo to jasně ukázal. Zbývá doufat, že dívka bude schopna žít šťastný život.

PSALI JSME: NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA NA SVĚTĚ: JAK VYPADÁ PO 4 LETECH A JAK SE ZMĚNIL JEJÍ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: V SEDMI LETECH BYLA POVAŽOVÁNA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ DVOJČATA NA SVĚTĚ: JAK VYPADAJÍ PO TŘECH LETECH

Share