Úžasný příběh: jak medvěd pomohl přežít tříletému chlapci

Podle britského portálu The Guardian, ztrátu chlapce nahlásila babička. Ona zavolala záchrannou službu Craven County v Severní Karolíně.

Řekla, že Casey si hral na dvorku s dalšími dětmi, ale pak odešel do lesa. Babička se snažila 45 minut hledat svého vnuka sama, ale její pokusy byly neúspěšné.

Chlapec / Zdroj: goodhouse.ru

Po chlapci pátralo několik záchranných jednotek. Městečko Earl, kde žije rodina Caseyho Hathawaye, je obklopeno hustými, špatně průchodnými lesy, což ztěžuje pohyb v terénu.

Povětrnostní podmínky také způsobily vážné obavy o život dítěte. V noci teplota klesla na -7 stupňů a chlapec měl na sobě jen lehký kabát a tenké kalhoty.

Casey / Zdroj: goodhouse.ru

Do pátrání po Caseym se záchranáři zapojili vrtulníky, drony, kynologická služba a potápěči. Pátrání se zúčastnily také stovky dobrovolníků.

Dítě se podařilo najít až ráno po dvou dnech. Byl promočený, seděl v ostnatém křoví a plakal. Podle šerifa okresu Craven Chip Hughes byl chlapec lehce poškrábaný, velmi žíznivý a volal maminku.

Casey / Zdroj: goodhouse.ru

Casey byl okamžitě převezen do nemocnice. Dítě se naštěstí téměř nezranilo. Podle jeho tety Brianny Hathawayové, chlapec tvrdí, že „ty dva dny strávil s medvědem“.

Není jisté, zda Casey mluví o imaginárním nebo skutečném zvířeti, ale jak uvádí The Guardian, v lesích Severní Karolíny skutečně žije velké množství černých medvědů.

Casey / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: MLADÁ DÍVKA PORODILA DÍTĚ A TOTO JE ÚPLNÁ KOPIE BENJAMINA BUTTONA: NA SVĚTĚ JE JEN 132 TAKOVÝCH LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZACHRÁNIL KOČKU UVÍZLOU NA STŘEŠE BALKONU: JAK SE MU TO PODAŘILO

Share