“Už si začínáme vytvářet tým”: Eva Holubová promluvila o svých plánech do budoucna

61letá herečka Eva Holubová se kvůli koronavirové epidemii nikde nepracuje, kvůli tomu má hodně času na komunikaci se svými fanoušky. Ve dnešní době se rozhodla odpovědět jim na nejpopulárnější otázky.

“Jedna se opakuje už delší dobu. Kdo je @holu_ka? Holubová Karolina, moje dcera, přítelkyně, společnice,” napsala na svém Instagramu herečka. Také dodala, že se svou dcerou založila holubice agency.

Eva Holubová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Přesně s ni Holubová ve dnešní době připravuje velké množství projektu, ale bohužel moc jim vadí koronavirová epidemie. Kvůli ni Holubová nemůže hrát ve svém oblíbeném divadle.

“Chceme natáčet videa a přiblížit vám život na naši milované Sicílii, jak ji vidíme my, napsat knihu a vydávat internetový magazín. Už si začínáme vytvářet tým, jsme ve fázi vymýšlení,” dodala Eva.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

Podle slov Holubové její dcerka pomáhá ji ve všem, dokonce i ve vybíráni oblečení. Eva uvedl, že ve svém životě měla velké množství módních poradkyň, ale její dcera děla všechno lépe.

“Kaja mě naučila svobodě a volnosti při hledání stylu. Nechte se inspirovat, nechte si poradit, ale rozhodování si ponechte,” uvedla herečka. Podle jejich slov její dcera ji naučila samostatnosti.

Pro herečku móda je jenom hra, nebo nějaká zábava. “Pokud vás někdo uctívá podle vaši kabelky, bot či hodinek, je to povrchní hlupáček,” ukončila Holubová.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „UŽ PATŘÍM DO RIZIKOVÉ SKUPINY“: ZNÁMÝ HEREC JOSEF CARDA OSLAVIL 65. NAROZENINY A PROZRADIL, ČEHO SE OBÁVÁ

PŘIPOMINAME: HEREC KRAMPOL PROMLUVIL O TOM, JAK ZVLÁDÁ ŽIVOT BEZ MANŽELKY HANY: DALŠÍMU VZTAHU SE NEBRÁNÍ A PROZRADIL, JESTLI SE BUDE OČKOVAT

Share