Tři znamení zvěrokruhu, která nikdy nepřiznají lásku

Štír

Štír/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Štíři se mohou ponořit do vášnivého vztahu, kde je prioritou sex. Až když dojde na duševní intimitu, začnou se vzdalovat. V životě Štírů se tak často stávalo, že byli zrazeni a teď se bojí, že jejich srdce bude znovu zraněno.

Chcete-li vytvořit vztah s tímto znamením zvěrokruhu, musíte mít neuvěřitelnou trpělivost. Musí to trvat dlouho, než se vám otevřou a pustí vás nejen do svého života, ale i do své duše.

Blíženci

Blíženci/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jedná se o dvojité znamení zvěrokruhu, které se nemůže rozhodnout ve svých pocitech. Na jedné straně mohou zažít lásku k partnerovi a na druhé straně o tom pochybují. To může trvat velmi dlouho, dokud jejich milovanou osobu neomrzí emocionální houpačka.

Často Blíženci jen flirtují a nevědomky dělají lidem bolest. Ale ne každý je ochoten vyrovnat se s takovou povahou zástupce tohoto znamení zvěrokruhu.

Kozoroh

Kozoroh/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jedná se o pesimisty v životě, kteří zpočátku vše omračují. Oni jako všichni potřebují lásku, ale nikdy to nepřiznají. Bojí se ukázat ostatním své slabosti, a proto se nejčastěji chovají velmi odtažitě. Ve vztahu s partnerem mají kvůli tomu mnoho problémů.

Ale Kozorozi zapomínají, že dříve nebo později jejich milovaná osoba toho bude mít dost a odejde. Kozorozi dělají všechno pro to, aby jejich srdce bylo znovu zlomené.

PSALI JSME: ŽENY S IDEÁLNÍ POVAHOU: POD JAKÝMI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU SE RODÍ

PŘIPOMÍNÁME: JE LEPŠÍ JE NEŠTVÁT: 3 NEJDRSNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MEZI ŽENAMI

Share