Je lepší je neštvát: 3 nejdrsnější znamení zvěrokruhu mezi ženami

Beran

Beran / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Obvykle jsou všichni Berani příjemní v komunikaci a veselí na lidech, ale v rodině jsou to skuteční agresoři a dokonce i tyrani. A to teď mluvíme právě o ženách.

Jejich laskavý postoj k vám bude trvat pouze tehdy, když se podřídíte, ve všem souhlasíte a nebudete jim stát v cestě. Ale pokud se najednou odvážíte naštvat dámu Berana, budete toho velmi litovat.

Rak

Rak / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Tyto ženy mohou snadno a rychle zkazit svému partnerovi život a zároveň všem ostatním. Obecně mají bezstarostnou a veselou povahu, ale ženy Raci jsou bohužel velmi temperamentní, až přehnaně.

Ale ještě horší je, že jsou zároveň urážlivé a pomstychtivé. Bezvýznamná slova, náhodné fráze a činy, kterých by si jiný nevšiml, si tyto dámy budou pamatovat měsíce a pomsta z jejich strany na sebe nenechá dlouho čekat.

Štír

Štír / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Štíři jsou sexuálně nejatraktivnější a nejnebezpečnější ženy. Žena Štír přitahuje muže a doslova ničí soupeřky, nikdy nemá blízké kamarádky.

Problém je také v tom, že Štíři jsou nejchytřejší ze všech znamení. Taková žena vás vždy překoná, bez ohledu na to, jak se ji snažíte obejít.

PSALI JSME: TŘI NEJHORŠÍ MANŽELKY PODLE HOROSKOPU: MOHOU DOKONCE OPUSTIT I VLASTNÍ DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA PODLE HOROSKOPU: JAK SE V MANŽELSTVÍ CHOVAJÍ RŮZNÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share