Tři věci, které máma vždycky tajila před otcem: Pochopila jsem to, když jsem se vdala

S maminkou jsem měla od dětství skvělý vztah. Byla to moje nejvěrnější kamarádka, se kterou jsem sdílela všechna svá tajemství.

Matka a dcera/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když jsem dospěla, začala jsem si všímat, že maminka skrývá před otcem skutečnou hodnotu svých nových věcí a nikdy mu neřekla, že udělala novou manikúru. Opakovaně jsem se jí ptala, proč to dělá, ale na oplátku se vždy jen záhadně usmála a odpověděla: „Budeš dospělá, pochopíš!“.

Stala jsem se dospělou, vdala jsem se a uvědomila jsem si, čím se řídila maminka, když to říkala tátovi. Uvědomila jsem si, že moje matka není jen chytrá, ale také velmi moudrá žena. Později jsem začala využívat její triky u sebe doma.

Matka a dcera / ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Tři hlavní triky mé matky!

První!

Moje máma nikdy neříkala tátovi skutečnou hodnotu svého oblečení a kosmetiky, stejně jako to, kolik jí stálo výlet do kosmetického salonu. Ve skutečnosti takové výlety byly mírně řečeno drahé, myslím, že ženy se mnou souhlasí, protože někdy je možné jen v jednou kadeřnictví ponechat slušnou částku. A teď zvažte, kolik stojí dobrá rtěnka nebo krém.

Pár / Zdroj: lime.energy

Druhý!

Moje máma vždycky chodila před tátou dobře upravená. Nikdy si nedovolila, aby se před ním objevila v županu nebo špinavém tričku. Všechny její domácí věci byly vždy také krásné a čisté, stejně jako ty, které oblékla, když šla ven. Její účes a vzhled byly také vždy bezchybné.

Pár / Zdroj: lime.energy

Třetí!

Maminka vždycky uměla zacházet se všemi tatínkovými: „Nemůžu, nechci a nebudu!“ Nesnášel mléko a mléčné výrobky. Moje matka však dobře věděla, že není nutné, aby otec věděl, že v jídle, které připravuje, je mléko. Pokud to nebude vědět, může nejen sníst všechno, ale dokonce i požádat o další porci.

Pár / Zdroj: lime.energy

Teď jsem velmi vděčná své mamince za to, že mě ve své době naučila tyto ženské triky, protože díky nim nemáme doma vlastně žádné skandály a hádky.

PSALI JSME: MUŽ MÁ UVNITŘ PRÁZDNOTU: V JEHO TĚLE NEJSOU 4 ORGÁNY, I PŘESTO BĚHÁ A VEDE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOTNÍ STYL

PŘIPOMÍNÁME: JE MI 42. ABSOLUTNĚ NECHCI, ABY SE MOJI RODIČE PŘESTĚHOVALI KE MNĚ

Share