Trendy účesy roku 2021 pro krátké vlasy

Emma Watson, Lily Collins, Michelle Williams a další slavné ženy na svém příkladě ukázaly, že krátký účes může vypadat neuvěřitelně žensky a sexy.

Michelle Williams / Zdroj: vulture.com

Pokud i vy přemýšlíte o směně image, nabízíme vám výběr nejpopulárnějších účesů pro rok 2021.

Účes Pixie

Účesy pro rok 2021 / Zdroj: stb.ua

Je to asi jeden z nejvyhledávanějších a nejžádanějších účesu. Tento účes je vhodny pro majitelky jakéhokoliv typu vlasu. Doplnít se účes může prodlouženou ofinou, která udělá obraz ještě zajímavějším.

Odvážný krátký účes

Účesy pro rok 2021 / Zdroj: stb.ua

Tento rok nabíra na obrátkách popularita tzv „mokrého obrazu“. Jedna se o rovné krátké mikádo upravené speciálním způsobem.

Jednoduše aplikujte gel na boční a přední část vlasů, pak to vše pomocí hřebenu upravte dozadu a máte hotový skvělý moderní účes.

Krátký účes s ofinou

Účesy pro rok 2021 / Zdroj: stb.ua

Dalším důležitým trendem krátkých účesů pro ženy v roce 2021 je ofina. Obzvláště populární bude kombinace mikáda trochu výše linie brady a ofina.

Vlny na krátkých vlasech

Účesy pro rok 2021 / Zdroj: stb.ua

Neuvěřitelně ženský obraz je vytvořen světelnými přechody a jemnými vlnami. Zvláště krásně vypadají vlny na krátkém mikádu.

Krátké vlasy: ano nebo ne?

Pokud jde o účesy, krátké vlasy se nestanou překážkou. Pamatujte, že takový účes bude velmi praktický a snadno se o něj bude starat a v žádném případě nebude nudný.

Účes / ilustrační foto / Zdroj: lamp.im

PSALI JSME: NEJVÍCE TAJEMNÉ ŽENY SE RODÍ POD TÍMTO ZNAMENÍM ZVĚROKRUHU: JAKÉ TO JE ZNAMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: MAJITEL PITBULA BYL VELMI PŘEKVAPENÝ, KDYŽ UVIDĚL, CO JEHO PES VYTÁHL Z VODY: TAKOVÝ POMOCNÍK JE SNEM KAŽDÉHO RYBÁŘE

Share