Barbora Strýcová ukázala fotku s velkým těhotenským bříškem: lidé se zajímali, jestli to nebudou dvojčata

Tenistka Barbora Strýcová zveřejnila na svých sociálních sítích fotografii, na které je vidět její těhotenské bříško. Její fanoušci jí poté napsali řadu příjemných komentářů. Píše o tom server eXtra.cz.

Na Instagramu tenistka ukázala fotku, na které jde ve volných šatech, ale je vidět i její velké těhotenské bříško. Určitě se to líbilo jejím fanouškům a také dalším známým osobnostem.

Někteří se dokonce ptali, jestli to nebudou dvojčata. Ale samozřejmě jí přáli všechno nejlepší a aby porod proběhl bez komplikací.

Nedávno také ukázala fotku, kde sedí v autě a řekla, že už potřebuje posunout sedačku. V komentářích lidé vtipkovali, že hlavní je, aby dosáhla na pedály.

Brzy si bude užívat mateřství a už se toho nemůže dočkat. Na sociálních sítích ukazuje mnoho různých věcí, které jsou spojeny s dítětem, například kočárek, atd.

Otcem jejich dítěte je její partner Petr Matějček, který pracuje jako šéfredaktor časopisu Esquire. Bude to jejich první dítě.

Pár se o těhotenství dozvěděl v Austrálii, i když to neplánovali. Barbora Strýcová je ráda, že se jí narodí syn, protože v její rodině byly samé holky.

PSALI JSME: PATRICIE PAGÁČOVÁ PÁR MĚSÍCŮ PO PORODU PŘEKVAPILA FANOUŠKY SVÝM VZHLEDEM A DOSTALA OD LIDÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH VELKOU POCHVALU

PŘIPOMÍNÁME: PETRA HŘEBÍČKOVÁ SE POCHLUBILA SVOU DCERKOU: MIMINKO DOSTALO KRÁSNÉ JMÉNO

Share