Tomáš Plekanec ukázal, jak cvičí s dcerou: někteří rodiče ho však začali kritizovat

Hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová jsou známí sportovci, takže stejně trénují a to i doma. Hrdý otec zveřejnil na svém Instagram video, jak mu při cvičení pomáhá jeho malá dcera. Na internetu ho však lidé moc nechválili, ale spíše kritizovali. Píše o tom server Frekvence1.cz.

Tomáš Plekanec na svém Instagram napsal, že ráno je potřeba pracovat a odpoledne už se dá bavit. Protože je sportovec, jsou pro něj tréninky součástí jeho práce.

Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

„Každá chvíle je důležitá,“ uvedl na sociální síti Tomáš Plekanec. Na Instagramu sleduje jeho život necelých 50 tisíc lidí.

Zveřejnil fotografie i krátké video, na kterém je vidět, že mu při tréninku pomáhá jeho dvouletá dcera Leontýna.

Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

Některým lidem se to ale příliš nelíbilo, upozornili, že přítomnost tak malé holčičky u těžkých strojů může být pro její zdraví nebezpečná.

Není to ale poprvé, její rodiče už v minulosti zveřejnili fotografie, na kterých se Leontýna například učí zacházet s tenisovou raketou.

Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

Protože její rodiče jsou oba sportovci, je pro ně normální, že s nimi jejich dítě tráví čas během tréninku. Ale někteří jiní rodiče mají z toho obavy.

Psali jsme:„Oslavíme to v soukromí, jen ve dvou“: Štefan Margita slaví 65 narozeniny. Proč v tento den mejdan ho nečeká a kdy zpěvák dostane svůj hlavní dárek

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ POTVRDILA, ŽE MÁ NOVÝ VZTAH: SE SVÝM PARTNEREM UŽ SPOLU HRÁLI V JEDNOM KLIPU

PŘIPOMÍNÁME: BABIŠ NAVŠTÍVIL ZEMANA: PROMLUVILI O BUDOUCNU ŠÉFA KONTRAROZVĚDKY MICHALA KOUDELKY

Share