Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová měli pohádkovou svatbu: Jak proběhl sňatek známého hokejisty a tenistky

38letý známý hokejista Tomáš Plekanec se nakonec oženil na své partnerce Lucii Šafářové, se kterou má i dceru. Portál Extra sdílel, jak probíhala svatba dvou sportovců.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová /Zdroj: instagram.com

Podle zmíněného portálu, na svatbu byli pozváni jen nejbližší a kamarádi, a ochranka před vchodem kontrolovala, jestli jsou hosté na seznamu. Svatba probíhala od úterý, a ženich podle zmíněného portálu dorazil na ní až v noci.

Obřad proběhl venku, pod úžasným květinovým obloukem. Během obřadu ale byl obrovský problém, protože venku bylo jen 7 stupňů Celsia. Podle zmíněného portálu, největší zimu trpěla Lucie Šafářová a také její družičky.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová /Zdroj: instagram.com

Na svou svatbu Lucie a Tomáš pozvali obrovské množství svých kamarádů, a také téměř všech členů své rodiny. Svědkem Lucie byla její rodná sestra, a svědkem Tomáše byl jeho kamarád, který s ním hraje hokej.

Lucie ale během svatby překvapila Tomáše, protože připravila pro něj film, ve kterém byly záběry se sportovní kariéry, a také jejich společného života.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová /Zdroj: extra.cz

PSALI JSME: TAJNÁ SVATBA PLEKANCE A ŠAFÁŘOVÉ: PÁR NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZVEŘEJNIL FOTKY, KTERÉ TO DOKAZUJÍ

PŘIPOMÍNÁME: HLUCHONĚMÝ ŽENICH NEDOKÁZAL ZADRŽET SLZY, KDYŽ MU NEVĚSTA PŘIPRAVILA V DEN JEJÍCH SVATBY PŘEKVAPENÍ: CO HO TAK DOJALO

Share