Tomáš Klus zveřejnil dojemný příspěvek o ženě svého života: nejednalo se ale o jeho manželku Tamaru

Pro Tomáše Kluse rodina vždy byla velmi důležitá. Váží si své manželky, dětí a také maminky, kterou nyní označil za hrdinku. Píše o tom web zena-in.cz.

Zpěvák to v životě neměl jednoduché. Když mu bylo osm let zemřela jeho mladší sestra na rakovinu a následně přišel i o otce, který tragicky zahynul ve Vysokých Tatrách. Zůstal tak s maminkou sám.

Tomáš Klus/Zdroj: youtube.com

Maminka Tomáše se tak musela o syna starat sama a zvládla to. Zpěvák je jí za to velmi vděčný a projevuje to i na veřejnost. Nyní tak učinil na svém profilu Instagram.

Zveřejnil tak snímek milované maminky s vnoučaty. Pod fotografii uvedl ihned několik důvodů, proč svou maminku považuje za hrdinku. Je jí mimo jiné vděčný, že ho v mládí pustila za sportovním snem do Prahy.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

„Moje máma je hrdinka, protože mi dala život a s bezpodmínečnou láskou mě vychovala až ke dnešku,“ dojemně napsal Klus s tím, že maminka je pro něho vzorem a vždy ji bude milovat.

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ KONEČNĚ VYRAZILA NA DOVOLENOU: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA, KDE ODPOČÍVÁ SE SVOU RODINOU

PŘIPOMÍNÁME: VLASTIMIL VÁLEK PROHLÁSIL, ŽE MŮŽEME PŘIJÍT O VÁNOCE: VYSVĚTLIL, PROČ SI MYSLÍ, ŽE TAKOVÝ SCÉNÁŘ VÝVOJE SITUACE JE MOŽNÝ

Share