“To si nechám pro sebe, ale připravujeme se”: Jakub Štáfek prozradil, jaké pohlaví bude mít jeho budoucí miminko

30letý česky herec Jakub Štáfek dlouhodobě byl na dovolené se svou partnerkou, která mu v nejbližší době porodí prvního potomka. Ve dnešní době se už vrátil domů.

Jakub Štáfek/Zdroj: youtube.com

Portálu Super sdílel, že chtěl svou dovolenou prodloužit, ale kvůli točení pořadu Máme rádi Česko se musel vrátit domů. V Africe měl adrenalinovou dovolenou, kterou moc měl rád.

Během dovolené se v životě známého herce staly dvě věci. Požádal svou partnerku o ruku a také se dozvěděl o pohlaví svého budoucího miminka. Fanouškům prozradil, že jeho snoubenka v nejbližší době porodí holku.

Jakub Štáfek/Zdroj: instagram.com

Žádnou jinou informaci o svém budoucím dítěti herec sdílet nechci. Dokonce nechtěl říct o tom, jestli už mají nakoupenou výbavu pro miminko. “To si nechám pro sebe, ale připravujeme si,” řekl herec.

Jakub také prozradil, že v minulosti by chtěl, aby jeho partnerka jako prvního porodila chlapce. Ale ve dnešní době si mysli jinak. Podle jehož slov, má velké množství kamarádů, kteří mají syny, a kvůli tomu, jak jejich děti se chovají řekl, že syna nechce. “Těším se na princeznu,” uvedl Štáfek.

Jakub Štáfek se svou partnerkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREČKA JANA HLAVÁČOVÁ UVEDLA, ŽE UŽ OČEKÁVÁ TO NEJHORŠÍ A ODMÍTÁ OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: JEJÍ ZDRAVOTNÍ STAV JE ŠPATNÝ A NEMŮŽE CHODIT

PŘIPOMINAME: “VŮBEC JSEM NEVĚDĚLA, ŽE JE TO HEREC”: ZUZANA DONUTILOVÁ SE PŘIZNALA, JAK SE SEZNÁMILA SE SVÝM PARTNEREM MIROSLAVEM

Share