Herečka Jana Hlaváčová uvedla, že už očekává to nejhorší a odmítá očkování proti koronaviru: její zdravotní stav je špatný a nemůže chodit

Umělkyně Jana Hlaváčová již kolem čtrnácti dnů má možnost naočkovat se proti koronaviru, jelikož jí je 82 let. Zatím to neudělala a dokonce tvrdí, že ani nechce, protože ve svém případě považuje vakcinaci za zbytečnou. Kvůli zdravotnímu stavu nemůže chodit a přemýšlí už i o tom nejhorším. Informuje o tom web ahaonline.cz.

„Mně je 82 a nemůžu už nic, zdraví neslouží a jsem k ničemu,“ smutně uvedla herečka s tím, že nyní většinu času spí a je připravená na odchod.

Jana Hlaváčová / Zdroj: ahaonline.cz

Koronaviru se prý neobává, protože nikam nechodí. Rodina a pečovatelé se údajně pravidelně testují, aby Hlaváčovou nenakazili. Herečku ovšem potěšilo, že se o ni veřejnost zajímá.

Lékaři nedokážou přesně říct, co s herečkou je. Její stav se pohybuje mezi Parkinsonovou chorobou a Alzheimerem. Hlaváčová těžce prožívala nedávnou smrt režiséra Františka Filipa. Zdůraznila ovšem, že Filip v devadesáti letech řídil auto a netrápili ho podobné problémy.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

„To já jsem mladší a bez cizí pomoci se neobejdu,“ dodala. Herečka je ráda, že natočila s režisérem krásné filmy a říká, že byl úžasným člověkem. Často mu prý volala a pochvalovala si jeho díla.

Jana Hlaváčová a manžel Luděk Munzar / Zdroj: ahaonline.cz

Hlaváčová se nemohla zúčastnit pohřbu kolegy a ani nebyla na posledním loučení s manželem, protože jen těžce může chodit. Nyní si ale vzpomíná na krásné chvilky s minulosti a je vděčná za tuto možnost.

PSALI JSME: “JE VELMI DOBRÁ A ŠIKOVNÁ”: MONIKA BABIŠOVÁ PROZRADILA, JAKOU VLASTNOSTI ZDĚDILA JEJÍ DCERA VIVIEN PO SVÉM OTCI

PŘIPOMÍNÁME: „NOEMI JE VELMI TALENTOVANÁ“: DCERA PETRA MUKA PRÝ PO TÁTOVI ZDĚDILA NEJEN PODOBU, ALE I TALENT

Share