“Je velmi dobrá a šikovná”: Monika Babišová prozradila, jakou vlastnosti zdědila její dcera Vivien po svém otci

46letá manželka premiéra České republiky Andreje Babiše Monika je jednou z těch, kdo se pečlivě stará o svých děti. Velké množství obyvatelů ČR jsou jistý, že premiérová dcera Vivien je typickou dcerou miliardáře. Ale Monika se rozhodla ve dnešní době portálu ŽivotvČesku prozradit, že to tak není.

Monika Babišová se svými dětmi/Zdroj: instagram.com

Dcera premiéra ČR Vivien loni oslavila své 20.narozeniny. Monika prozradila, že její dcera je velmi citlivá a dokonce nemá ráda, že její tatínek se živi jako politik, protože je to hodně stresující.

“Dcera je velmi skromná a starostlivá. Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá a šikovná studentka,” uvedla Monika. Vivien se ve dnešní době studuje francouzštinu a také hru na kytaru.

Rodina Babišových/Zdroj: instagram.com

Otec Vivien je velmi bohatý, a kvůli tomu jeho dcerka moc často jezdí na nákupy do Paříže a také vždy sleduje módní trendy. Nejvíc nesnáší skandály, kvůli tomu v politice asi nikdy nebude.

Po mamince Vivien zdědila krásný vnějšek, ale Monika dnes řekla, co přesně zdědila po svém otci. “Dcera po manželovi zdědila urputnost,” řekla manželka premiéra.

Rodina Babišových/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ PROHLÁSIL, ŽE VÍ, KDE JE CHEB: PODLE NĚJ TAM DŘÍVE ČASTO JEZDIL

PŘIPOMINAME: „MÁM PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU“: PŘEDSEDA VLÁDY ANDREJ BABIŠ PROMLUVIL O ZÁMĚRU ČESKA KOUPIT LÉK BAMLAN PROTI KORONAVIRU, MÁ ZAMEZIT ZHORŠOVÁNÍ PRŮBĚHU NEMOCI

Share