Andrej Babiš prohlásil, že ví, kde je Cheb: podle něj tam dříve často jezdil

Předseda vlády Andrej Babiš se rozhodl omluvit obyvatelům Chebu a obyvatelům Královéhradeckého kraje. Ve svém tradičním videu „Čau lidi“, které zveřejní v neděli, řekl, že město Cheb je v Karlovarském kraji. Za to se jim chtěl omluvit a vysvětlil, že se občas stane, že se člověk může splést. Podle svých slov dobře ví, kde se toto město nachází, kdysi tam v minulosti koupil Agroslužby.

Premiér v pondělí zveřejnil na svých sociálních sítích další video. Andrej Babiš na začátku videa pozdravil a okamžitě se rozhodl omluvit. Vysvětlil, že pochopil, že zase něco popletl.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že člověk, který pracuje celý den a včetně soboty a neděle a který má neustále spoustu starostí, může se někdy splést.

„Já samozřejmě vím, kde je Cheb. Kdysi dávno jsem tam koupil Agroslužby,“ řekl Andrej Babiš. Podle svých slov do tohoto města jezdil často.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády pokračoval a jmenoval projekty, které byly realizovány státem v Karlovarském kraji. Podle něj v tom kraji dělali hodně věcí.

Dodal také, že neumí dobře mluvit, ale má konkrétní výsledky. Pro manažera je důležité prokázat dobrý výsledek své práce.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ve svém videu v neděli Andrej Babiš dvakrát řekl, že Cheb je v Karlovarském kraji. Tehdy mluvil o Národní dispečinku lůžkové péče.

PSALI JSME: NÁVRH SCHILLEROVÉ O ODPUŠTĚNÍ DPH U RESPIRÁTORŮ ZAČNE PLATIT VE STŘEDU: VLÁDA TAKÉ ZMĚNILA PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY ČESKÉ REPUBLIKY

PŘIPOMÍNÁME: HNUTÍ CHCÍPL PES OZNÁMILO, ŽE PŮJDE DO VOLEB A JEHO ZÁSTUPCE NASTÍNILI BODY PŘEDVOLEBNÍHO PROGRAMU

Share