“To asi mopem nevezmu”: Co se stalo v luxusním domě Martiny Pártlové

Známá zpěvačka Martina Pártlová se před několika měsíci pochlubila svou novou luxusní vilou, design které vymyslela sama. Ve svém novém domě má i vinný sklep, ale před pár dny Martina šokovala fanoušky fotkou sklepu, který je teď vytopený.

Martina Pártlová/Zdroj: instagram.com

Zpěvačka o tom sdílela na svém Instagramu, a příčinou tomu bylo praskle vodovodní potrubí, které vytopilo celý sklep Martiny, kterým se nedávno chlubila svým fanouškům.

V němž zpěvačka má krásný bar a také obrovské množství vín, která Martina chtěla konzumovat se svými kamarády po kojení své dcerky, která přišla na svět před měsícem.

Sklep Martiny Pártlové/Zdroj: instagram.com

“To asi mopem nevezmu,” napsala Martina pod fotkou spoušti, která jí dost šokovala. Martina byla jistá, že její luxusní vila bude ideální, ale opak byl pravdou, a teď bude muset podlahy ve sklepu rekonstruovat.

Martina i na vytopený sklep se divá s humorem, a svým fanouškům napsala, že její oblíbená vína jsou v pořádku. Od vody ve sklepu Martina už začala postupně zbavovat, a všichni fanoušci věří, že udělá to co nejdřív.

Sklep Martiny Pártlové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ SE POPRVÉ PO ROZCHODU OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: JAK SE ZMĚNILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A KDY JÍ SUNDAJÍ SÁDRU

PŘIPOMINAME: “MAKÁME PO POVODNI JAKO O ŽIVOT“: ZPĚVAČKA LEONA MACHÁLKOVÁ MÍSTO DOVOLENÉ LIKVIDUJE NÁSLEDKY POVODNĚ

Share