Thomas Anders a Dieter Bohlen: Jak dnes vypadají fešáci z Modern Talking

Jak dnes vypadají a co dělají fešáci ze slavného duetu Modern Talking.

Skupina měla obrovský úspěch. Thomas Anders nikdy nepopíral skutečnost, že Dieter Bohlen byl iniciátorem vzniku slavné skupiny.

Modern Talking / Zdroj: wday.ru

Thomas Anders 1. března oslavil 58. narozeniny. Zpěvák ukázal své pozoruhodné hudební schopnosti jako dítě. Čas plynul a na německé scéně se objevil atraktivní zpěvák s neobvykle jemným lyrickým hlasem.

A v roce 1983 došlo v jeho životě k významné události. Thomas se setkal s Dieterem Bohlenem, se kterým založil skupinu Modern Talking.

Thomas Anders / Zdroj: wday.ru

Hvězdný život plný slávy a lásky tisíců fanynek zamotal hlavu mladému Thomasovi. Ale pak se Anders seznámil s krásnou blondýnkou Norou Ballingovou. Zpěvák se do ní zamiloval po uši a brzy se vzali.

Chytrá blondýnka vzala v úvahu neuvěřitelnou popularitu německého duetu a rozhodla se proniknout do skupiny jako manažer. Zpočátku se Thomasovi iniciativa jeho manželky líbila. Dovedně a kreativně přistoupila k vytvoření jeho obrazu dlouhovlasého fešáka s okouzlujícím hlasem.

Thomas Anders / Zdroj: wday.ru

A Nora, dalo by se říci, vrazila klín do vztahu mezi přáteli. V roce 1987 se skupina Modern Talking rozpadla.

K velké radosti milionů fanoušků se však oba dali opět dohromady o 11 let později. Je pravda, že to nebylo tak triumfální, jak se očekávalo, a po pěti letech se znovu duet rozpadl.

Thomas Anders / Zdroj: wday.ru

Je pravda, že v jednom měl velké štěstí. Thomas potkal překladatelku Claudii Hessovou, která se brzy stala jeho manželkou a porodila slavnému zpěvákovi syna Alexandra.

Anders nadále vydává sólová alba a úspěšně koncertuje v Německu a v Evropě.

Dieter Bohlen, který na začátku února oslavil 67. narozeniny, pokračuje ve své snaze o mládí a úspěch. Zdálo se, že silný a někdy tvrdý Dieter se k tak choulostivému povolání, jako je hudba, vůbec nehodí. Ale ukázalo se, že tomu tak není. A později v zpěvákovi se příjemným hlasem probudil i skladatel.

Dieter Bohlen / Zdroj: wday.ru

Dieter měl mnoho kreativních nápadů. A jeden z nich ho přivedl k založení slavné skupiny Modern Talking.

Světová sláva a honoráře však dokázaly zkazit charakter Bohlena. Jedná se především o jeho milostné pletky.

Dieter Bohlen / Zdroj: wday.ru

Když byl ženatý s Erikou Sauerlandovou, která mu porodila tři děti, měl poměr s mladou Arabkou Nadjí. Po rozvodu s Ericou a ukončení vztahu s milenkou se Dieter oženil s modelkou Veronou Poothovou. Ale manželství netrvalo dlouho. Poté krátký románek se Stefanií Küsterovou přivedl k tomu, že se stal počtvrté otcem.

Dieter Bohlen / Zdroj: wday.ru

Ale v roce 2006 na dovolené na Mallorce se seznámil s o 31 let mladší kráskou Carinou. Dívka si získala jeho srdce a slavný zpěvák se poprvé v životě zamiloval po uši. Dieter zapomněl na alkohol, začal aktivně sportovat a drží dietu. Pár má dvě děti.

Po 16 letech se znovu koncertuje.

PSALI JSME: KDYSI ZDOBILY JEJICH PLA­KÁ­TY NEJEDEN DÍVČÍ PO­KO­JÍ­ČEK: JAK DNES VYPADAJÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ KLUCI ZE SERIÁLŮ 1990-2000

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO NEJCHYTŘEJŠÍ ŽENA“: JAK DNES VYPADÁ MANŽELKA SLAVNÉHO PATRICKA SWAYZEHO, SE KTEROU ŽIL VÍCE NEŽ 30 LET

Share