“Těším se moc na Shakespeara”: Lucie Vondráčková promluvila o návratu ke své milované práci

Lucie Vondráčková je známou hereckou a zpěvačkou, která během své kariéry vydělala spoustu peněz. Jednou z nejoblíbenějších práci je ale pro ní hraní v divadle, ke kterému se Lucie znovu vrací po 9leté přestávce.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

Nakonec se v České republice vláda postupně zmírňuje opatření proti koronaviru. V pondělí 17. května se otevřou restaurační zahrádky, a v nejbližší době vláda otevře i divadla.

Podle slov vládních činitelů, divadla by se měly otevřít v záři, na což se velké množství herců a diváků hrozně těší. Na otevření divadel se moc těší i Lucie Vondráčková, která si zahraje v divadelním představení Shakespeare.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

“Těším se moc na Shakespeara. V této hře jsem osm let hrála v roli Anny a Markéty,” řekla portálu Super zpěvačka. Lucie řekla, že neví, kdy se uskuteční premiéra, ale z Shakespeara Lucie začínala svou hereckou kariéru, kvůli čemuž toto divadelní hru miluje.

Lucie naposledy hrála v divadle před 9 lety, a příčinou takové dlouhé přestávky se stali její synové, kterým věnuje většinu svého času. Dnes je velmi ráda, že se znovu může vrátit na divadelní scénu.

Lucie Vondráčková se svými syny/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAKUB PRACHAŘ PROZRADIL SVŮJ RECEPT K ÚŽASNÉ POSTAVĚ: ZNÁMÝ HEREC PROZRADIL, JAK ZHUBL OSM KILOGRAMŮ

PŘIPOMINAME: ZPĚVÁK BOHUŠ MATUŠ SE OŽENIL S LUCIÍ PALKANINOVOU: JAK PROBĔHLA SVATBA

Share