Zpěvák Bohuš Matuš se oženil s Lucií Palkaninovou: jak probĕhla svatba

Stalo se to, slavný zpěvák Bohuš Matuš se oženil s Lucií Palkaninovou. Na svatbu přišly některé známé osobnosti a samotná svatba se odehrála ve středu v parku Krtkův svět v Dolních Měcholupech v Praze. Informoval o tom portál iDNES.cz.

Byl to výjimečný den i tím, že v ten den byly narozeniny nevěsty, je jí už osmnáct let. Svatba se konala v rodinném zábavním parku.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Zpěvák si vybral právě toto místo, protože tento park patří jeho kamarádu podnikateli Josefu Roušalovi, a tak ho chtěl podpořit.

Svědkem na svatbě byl hudební producent František Janeček a svědkyní byla zpěvačka Monika Sommerová.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: tv.blesk.cz

Bohuš Matuš také nedávno řekl, že na svatbě to bude trochu neobvyklé, ale na hlavě nebude mít šátek. Řekl, že mu začaly vypadávat vlasy, když mu bylo 18 let. Proto podstoupil trichopigmentaci.

Nevěsta dostala díky své aktivitě na Instagramu snubní prsteny, které poskytlo liberecké zlatnictví, a také svatební šaty a briliantové náušnice pro dceru. Zpěvák dostal od producenta Janise Sidovského luxusní smoking.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Na svatbě byly přítomny některé celebrity, například herečka Kateřina Brožová, herec Milan Peroutka, zpěvák Daniel Hůlka, hudebník Václav Hybš, zpěvák Marian Vojtko, zpěvačka Magda Malá a producent Oldřich Lichtenberg.

Producent Petr Tomeček dal Bohušu Matušovi a jeho manželce Lucii nové auto. Pro novou rodinu s dítětem to byl určitě dobrý dárek.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: youtube.com

Tento pár se setkal v roce 2018. Lucii se moc líbilo, jak Bohuš zpívá a označila ho za nejlepšího zpěváka. Zpočátku byla jen jeho fanynkou, ale pak mezi nimi vznikl vztah a teď jsou manželé.

„Dlouho jsme se poznávali. Ale teď jsem za to strašně rád. Úplně se mi změnilo myšlení a všechno vidím jinak,“ řekl dříve Bohuš Matuš v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách. Lucie je podle něj skvělá matka a je šťastný, že založili rodinu.

PSALI JSME: „VRÁTILA SE NÁM Z HOR“: AGÁTA HANYCHOVÁ KONEČNĚ PROZRADILA JAK SE CÍTÍ JEJÍ DŮLEŽITÝ ČLEN RODINY PO VÁŽNÉ NEMOCI

PŘIPOMÍNÁME: „СÍTÍM SE VELMI DOBŘE“: JENNIFER ANISTONOVÁ NAPSALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH EMOTIVNÍ PŘÍSPĚVEK

Share