Tereza Maxová a Eva Herzigová se po letech znovu setkaly: Kde odpočívají známé modelky, které se znají několik desítku let

Známá modelka Tereza Maxová na svém Instagramu se pochlubila fotkou, kterou překvapila všechny své fanoušky. Příznivcům ukázala, že se setkala se svou kolegyni Evou Herzingovou, se kterou se znají několik desítku let.

Tereza Maxová a Eva Herzigová/Zdroj: instagram.com

Tereza Maxová svou modelovou kariéru začala v 90. letech 20 století, stejně jako i její kolegyně Eva Herzigová, se kterou Tereza kamarádi i do dnešní doby. Eva a Tereza byly považovány za jedny z nejkrásnějších modelek v Česku, a takovými podle některých fanoušků zůstali i dodnes.

Tereza Maxová a Eva Herzigová/Zdroj: instagram.com

Obě modelky v nejbližší době oslaví své 50. narozeniny, ale i ve svém věku vypadají lépe, než většina mladých holek. Eva Herzingová navštívila luxusní resort s názvem Six Senses Kaplankaya, který vlastní rodina Terezy Maxové.

Tereza Maxová se svým manželem, Evou Herzigovou a její manželem/Zdroj: instagram.com

Přesně s Evou Tereza začínala svou kariéru, a obě ve svých 17 letech šly na konkurz francouzské modelové agentury, na kterém uspěli, a se staly jedněmi z nejúspěšnějších a nejbohatších modelek v celém Česku.

Tereza Maxová a Eva Herzigová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: TEREZA KERNDLOVÁ SE NAOČKOVALA PRVNÍ DÁVKOU VAKCÍNY: CO JÍ NA TO VZKÁZALI FANOUŠCI

PŘIPOMINAME: KAROLÍNA KURKOVÁ SE UKÁZALA FANOUŠKŮM BEZ LÍČENÍ: NA CO SE MODELKA PŘIPRAVUJE

Share