Tereza Hlůšková měla důvod k radosti: ve vězení ji navštívil velmi známý advokát a přislíbil jí pomoc

Tereza Hlůšková je již několik let za mřížemi v pákistánském vězení. Nedávno čekala na jednání odvolacího soudu, nicméně se nekonalo a byla to pro ni rozhodně smutná zpráva. Nyní však dokonce dostala důvod k radosti, a to proto, že ji navštívil známý právník. Informuje o tom web eXtra.cz.

Zasedání odvolacího soudu se mělo konat 17. června, bylo však opět odloženo. Pro pašeračku Terezu Hlůškovou to byla určitě smutná zpráva, protože to očekává už delší dobu.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Nedávno ale Češka dostala i důvod k radosti. Do vězení ji přišel navštívit její advokát Navíd Basír a také velmi známý právník Saif ul Malúk.

Asi před rokem požádala tohoto právníka o pomoc, tehdy však nedostala žádnou odpověď. A teď si našel čas i na ni a dokonce slíbil pomoc.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Tito dva advokáti tak vytvoří tandem a společně budou bránit Češku před soudem. Údajně se během této schůzky dokonce rozplakala.

Tereza Hlůšková byla zadržena na letišti v pákistánském Láhauru v lednu 2018. Celníci u ní tehdy našli v kufru téměř 9 kilogramů heroinu a po nějaké době byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců vězení.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Tvrdí, že není vinná, a tak chce u odvolacího soudu prokázat svou nevinu. Toto jednání soudu je však již z různých důvodů opakovaně odloženo.

PSALI JSME: MATUŠ PROZRADIL, KOLIK ZAPLATIL ZA SVATBU: OBŘAD SI S LUCIÍ VELICE UŽILI

PŘIPOMÍNÁME: JAK TEĎ VYPADÁ A CO DĚLÁ JINDŘICH Z PRINCEZNY ZE MLEJNA: RADEK VALENTA TAKÉ PROZRADIL, CO DĚLAL POSLEDNÍ ROK A PŮL

Share