Vévodkyně ze Sussexu poskytla svůj první rozhovor po narození své dcery Lilibet

Vévodkyně ze Sussexu hovořila o knize, kterou napsala pro svého syna Archieho.

Manželka prince Harryho se objevila v nedělním rozhlasovém pořadu NPR Morning Edition a hovořila o své knize Lavička. V interview Meghan přiznala, že nyní může hrdě říct svému synovi, že napsala pro něj knihu.

Meghan Markle/ Zdroj: YouTube

„Archie tuto knihu má rád, má neodolatelnou chuť na knihy. Když mu ji čteme, říká: Ještě, ještě, ještě, a teď můžeme říct, že maminka pro něj napsala knihu, je to úžasné,“ řekla podle Hello! Meghan.

Vévodkyně ze Sussexu poznamenala, že kniha obsahuje příběh lásky otce k synovi. Nápad vytvořit knihu přišel Meghan poté, co loni dala svému manželovi ke Dni otců lavičku.

Princ Harry a Meghan Markle/ Zdroj: YouTube

Meghan byla inspirována poutem mezi princem Harrym a synem Archiem. Pamětní deska na zadní straně lavičky obsahovala báseň napsanou Meghan Markle. Touto básní začala kniha Lavička, kterou vydalo 8. června vydavatelství Random House.

V rozhovoru vévodkyně Meghan také poznamenala, že si při čtení knihy každý pozorný čtenář může všimnout dojemných odkazů, které jsou tam skryty.

Meghan Markle se synem/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PROČ MEGHAN MARKLE VŽDY NOSÍ BOTY O DVĚ VELIKOSTI VĚTŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: ČTYŘI TÝDNY PO PORODU: MEGHAN MARKLE ODLETÍ DO LONDÝNA S PRINCEM HARRYM, ABY ODHALILA SOCHU PRINCEZNY DIANY

Share