Tereza H. prozradila, co dělala v pákistánském vězení: založila Instagram a vypráví, co prožila

Tereza Hlůšková je rozhodně šťastná, že se do Česka vrátila z Pákistánu. Nyní může být opět se svou rodinou. Kromě toho už si našla práci a také založila Instagram. V pákistánském vězení strávila téměř čtyři roky, během té doby dělala spoustu různých věcí. Píše o tom web TN.cz.

V roce 2018 ji zadrželi celníci na letišti v Láhauru, v jejím kufru našli několik kilogramů heroinu. Byla odsouzena, ale podařilo se jí dokázat, že není vinná. Za mřížemi však strávila téměř čtyři roky.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Nyní si Tereza užívá života v Česku, je ráda, že může trávit čas se svými blízkými. Chce změnit svůj život a už si našla práci.

Na Instagramu lidem vypráví, jak žila v Pákistánu a čím se tam zabývala. Když je člověk ve vězení, má určitý volný čas.

Tereza například psala deníčky. Kromě toho lepila dopisy a napsala seznam knih, které četla. Také se zabývala lepením jídla.

Chtěla by jíst vepřové, ale Pákistán je muslimská země, takže to nebylo možné. Tam jedla hodně luštěnin, zeleninu a chilli.

V prosinci 2021 byla v Islámábádu, ale už si mohla užít Vánoce, které byly skoro jako v Česku. Tehdy měla dokonce i láhev vína. Každý rok před Vánoci posílala domů vlastnoručně vyrobené dárky.

Povyprávěla o tom na svém Instagramu, který založila před několika dny. Tereza Hlůšková už má přes 15 tisíc followerů.

PSALI JSME: „ONA UDĚLALA CHYBU, ŽE NA TO REAGOVALA“: ZUZANA BUBÍLKOVÁ NEČEKALA, JAKOU VYVOLÁ REAKCI VTIP O DAGMAR PATRASOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ZVEŘEJNILA DALŠÍ FOTKU S JAROMÍREM SOUKUPEM: K TOMU PŘIDALA I SRDÍČKO

Share