Teploty znovu stoupnou do 30 stupňů, ale potom přijdou bouřky: Meteorologové sdíleli novou předpověď počasí

ČHMÚ sdílel novou předpověď počasí, podle které do Česka nepřijde sluneční počasí. Během tohoto týdne ve většině oblastech České republiky budou bouřky.

Bouřka/Zdroj: youtube.com

V úterý a ve středu ale teploty podle meteorologů stoupnou do 30 stupňů Celsia, ale potom se počasí postupně ochladí. Nejvíce srážek a nejsilnější bouřky vyskytnou podle meteorologů až na konci týdne.

Dnes počasí bude polojasným, ale v některých oblastech může i pršet. V noci teploty mohou klesnou až do 13 stupňů, a před den teploty budou do 25 stupňů Celsia.

Bouřka/Zdroj: youtube.com

V úterý do Česka přijdou tropické teploty, a Češi mohou očekávat až 33 stupňů Celsia. Někde ale budou i silné bouřky. Ve středu počasí bude podobné, jako v úterý. Přes den bude oblačné počasí, ale na Moravě teploty budou až 31 stupňů Celsia.

V čtvrtek denní teploty trochu klesnou, a budou jen 28 stupňů Celsia. Během celého čtvrtka ale může v některých oblastech pršet, a vyskytnou bouřky. V pátek teploty klesnou do 25 stupňů Celsia, a Češi mohou očekávat ještě silnější bouřky. V noci teploty klesnou až do 13 stupňů Celsia.

Bouřka/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ČHMÚ VARUJE OBYVATELE ČESKA PŘED SILNÝMI BOUŘKAMI: METEOROLOGOVÉ PROMLUVILI, JAK SILNÝ VÍTR BUDE FOUKAT NA ÚZEMÍ

PŘIPOMINAME: DO ČESKA ZNOVU PŘIJDOU BOUŘKY A TEPLOTY NAD 35 STUPŇŮ: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Share