Tento muž zmizel před 27 lety v lese a s nikým nemluvil, neviděl lidi: jednou ho však chytila policie

V polovině 80. let minulého století pracoval Christopher jako mistr v montáži bezpečnostních systémů. Práce byla nejen zajímavá, ale také přinášela stabilně vysoké příjmy.

Christopher / Zdroj: mirfactov.com

Jednoho dne ten chlap vzal všechny finanční prostředky z bankovního účtu, nasedl do osobního auta a odjel z města. Mladý muž nikomu neřekl o svých dalších plánech, protože, jak se později ukázalo, on nic v plánu neměl.

Christopher / Zdroj: mirfactov.com

Ten se vydal k jezeru Mushead, které leží nedaleko hranic s Kanadou. Možná by dojel i dál, ale v autě mu došel benzín a terén mu připadal docela atraktivní. Muž si z auta odnesl předem připravený batoh se zásobami a odešel do lesa.

Obydli Christophera / Zdroj: mirfactov.com

Při procházce mezi stromy našel Knight malou louku, kde udělal tábor. Jako teenager Christopher navštěvoval skautský kroužek, takže věděl, jak vybavit lesní útočiště. Stanovil stan tak, aby on dostával maximální množství ultrafialového záření.

Obydli Christophera / Zdroj: mirfactov.com

Tábor byl dobře maskováný a jídlo a další věci muž on nacházel v obci, která se nacházela poměrně blízko. Tato osada byla populární mezi turisty-místo bylo neustále navštěvováno lidmi, kteří chtěli strávit dovolenou v soukromí s přírodou.

Christopher / Zdroj: mirfactov.com

Po čase byla krádež potravin odhalena a zloděj byl nalezen. Místní se obrátili na policii. Na jednom z domů byl namontován senzor, který reagoval na pohyb. Policistům se podařilo na místo dorazit ještě před tím, než se mladík stihl dostat z domu. Poustevník byl zadržen. Řekl, že se sám rozhodl žít v lese, a muže propustili. Christopher odjel a nic dalšího o něm není známo.

Christopher / Zdroj: mirfactov.com

PSALI JSME: 5LETÝ CHLAPEC VZAL DETEKTOR KOVŮ A SVÝM PRVNÍM NÁLEZEM ZACHRÁNIL SOUSEDOVO MANŽELSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: PRACUJI JAKO LÉKAŘKA SANITKY A PŘIJELA NA VÝZVU K DÍTĚTI: UVIDĚLA JSEM V CIZÍM DOMĚ SVÉHO MANŽELA

Share