„Teď musím žít tak do 107 let“: Cameron Diaz promluvila o pozdním mateřství

Slavná herečka a supermodelka Cameron Diaz promluvila o pozdním mateřství.

Toto je odhalení 48leté hvězdy o tom, jak dcerka změnila její život a proč kráska chce žít do 107 let.

Cameron Diaz / Zdroj: vokrug.tv

V prosinci 2019 se Cameron Diaz s manželem Benjim Maddenem poprvé stali rodiči, narodila se jim dcera Raddix. Tato zpráva vyvolala diskusi na internetu, protože v té době bylo herečce 47 let.

Někteří odsoudili její rozhodnutí, zatímco jiným táto událost dala naději. Koneckonců, mnoho žen, i když sní o dítěti, se neodvažuje uskutečnit svůj sen v pozdějším věku.

Cameron Diaz a Benji Madden / Zdroj: vokrug.tv

Jak se život změnil po narození dítěte

Věnuje téměř veškerý svůj čas dítěti. „Každý okamžik s ní je jako v ráji,“ říká Diaz.

Herečka tvrdí, že nastalo nejšťastnější období jejího života. A my jí věříme!

„Jsem blázen do svého nového života jako rodiče. Dcerka roste jako z vody a každý den mě překvapuje tím, že už není stejná jako včera,“ vysvětluje hvězda.

Cameron Diaz / Zdroj: vokrug.tv

„Měla jsem mnoho úspěšných projektů, napínavých cest a úžasných zážitků. Jsem na to opravdu hrdá. Ale teď se cítím mnohem šťastnější. Víte, když si lidé v mládí založí rodinu, dělají to jako všechno ostatní, protože je to nutné. Ale v mém věku už je to vědomá volba. A tak to vyžaduje hodně práce,“ říká.

Přes veškerou radost spojenou s výchovou dcerky má Cameron Diaz také obsedantní myšlenky. „Většina lidí se bere a má děti, když jsou mladí. Já to dělám v druhé polovině života. Jediné, co mě trápí, je, že teď musím žít tak do 107 let,“ vtipkuje herečka.

Cameron Diaz / Zdroj: ru.hellomagazine.com

Herečka zatím neukazuje dceru. Podle informátora bude hvězda chránit její soukromí před zvýšenou pozorností. „Cameron a Benji chrání Raddix, protože její blahobyt je především pro ně.“

PSALI JSME: TO JE PODOBA: JAK VYPADAJÍ VNOUČATA NEJSLAVNĚJŠÍCH HVĚZD MINULÉHO STOLETÍ

PŘIPOMÍNÁME: MATKA TŘÍ DĚTÍ SI MYSLELA, ŽE JI UŽ NIC NEPŘEKVAPÍ, KDYŽ JÍ BYLO ŘEČENO, ŽE JE ZNOVU TĚHOTNÁ: ALE KDYŽ PORODILA, DÍTĚ VÁŽILO REKORDNÍCH 6,1 KG

Share