Matka tří dětí si myslela, že ji už nic nepřekvapí, když jí bylo řečeno, že je znovu těhotná: ale když porodila, dítě vážilo rekordních 6,1 kg

Chrissy Corbitt, matka tří dětí z Floridy, si myslela, že ji už nic nepřekvapí, když jí bylo řečeno, že je znovu těhotná. V raném věku začala Chrissy tušit, že dítě bude velké.

těhotná žena/Zdroj: poradnytsya.info

„Břicho se zvětšovalo a zvětšovalo. Bylo to, jako by šla s velkým plážovým míčem uvnitř, který se nafukoval čím dál víc, “říká otec dítěte Larry.

Všechny Chrissyiny předchozí děti byly větší než většina novorozenců, ale žádné z nich se nemohlo vyrovnat nejmladší v rodině, Carly.

  1. května 2017 se císařským řezem narodila dívka Carly, která vážila rekordních 6,1 kg. Chrissy, která netušila, jaké velké bude její dítě, byla skutečně šokována.

Chrissy nebyla jedinou osobou, která čekala na narození dítěte. Všichni na oddělení chtěli vidět velikost jejího čtvrtého dítěte.

porod/Zdroj: poradnytsya.info

Takže pro Chrissy a Larry začala nová kapitola života. Carly byla tak velká, že obvyklé dětské oblečení, které jí rodiče koupili, bylo pro ni příliš malé.

„Všechno, co jsme koupili, než se narodila, jsme právě darovali místnímu kostelu,“ říká s úsměvem Larry.

Ačkoli na jedné straně nebyla situace pro Chrissy a Larryho snadná, na straně druhé se jim podařilo najít způsob, jak v tak důležité věci pomoci ostatním v nouzi.

dítě/Zdroj: poradnytsya.info

Určitě to bude vysoká dívka. Carly však není nejtěžší novorozené dítě, jaké se kdy narodilo. Podle Guinnessovy knihy rekordů se v roce 1879 narodilo dítě vážící téměř 10 kg.

Navzdory skutečnosti, že všechny jejich děti Chrissy a Larry milují stejně, rozhodli se, že Carly bude jejich posledním dítětem.

dítě/Zdroj: poradnytsya.info

„Mám toho dost,“ říká Chrissy. „Tím se budeme zabývat.“

Nikdo nepopře, že Carly je jedinečná. Kromě toho měla štěstí, že se narodila v rodině, která tolik miluje děti.

PSALI JSME: PRVNÍ ZVÍŘE, KTERÉ UVIDÍTE, PROZRADÍ, JACÍ VE SKUTEČNOSTI JSTE

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYUŽÍT SÍLU PSYCHOLOGIE VE VÁŠ PROSPĚCH: SEDM ZPŮSOBŮ, JAK DOSTAT SVÉ DÍTĚ „POD KONTROLU“

Share