Tchýně mi zavřela přístup do lednice: Můžu si něco vzít jen s jejího svolení

Jak se ukázalo, v rodině mého manžela je naprosto nepřijatelné otevírat ledničku, když se ti to chce. Ale nejzajímavější je, že toto pravidlo musí dodržovat výhradně snacha!

Tchyně a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: m.infox.ru

Takže když budu potřebovat něco v lednici, můžu ji otevřít, když to dovolí manžela a tchyně. Nevím, co jsem udělala, že jsem se ocitla v jejich nemilosti. Nejsem nějaké prase, nejím celé dny, abych se nemohla přiblížit k jídlu, když se mi zachce.

Lednice / Zdroj: abrozzi.com

Vše je o tom, že manželovi rodiče mě považovali za provinilce a ubožáku bez peněz, která si sedla manželovi a jeho rodičům hned po svatbě na krk. Podle nich, já žádný finanční prospěch rodině nepřinesla.

Jenže tchyně zapomněla, že moje „žebrácká“ rodina, nám o víkendech přivážejí spoustu masa, ryb, zeleniny, mléka, medu a vajec. Představte si: moji rodiče vezou a tchýně přede mnou zavírá ledničku.

Žena u ledničky / Zdroj: abrozzi.com

Prakticky celou výplatu manžel dává své matce, nechává si měsíční zásobu cigaret a peníze na benzín. Ale neudělala jsem žádný skandál kvůli nedostatku jídla.

Tak žiji v poslední době v očekávání, že budu mít zakázaný přístup k kuchyňskému sporáku, toaletě a koupelně.

Lednice / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PO STŘIHU VLASŮ ŠÁRKA VAŇKOVÁ PŘEKVAPILA SVÝM VZHLEDEM: „JEŠTĚ SE MI NIKDY V ŽIVOTĚ NESTALO, ŽE BY MI NAROSTLY TAKOVÉ VLASY“

PŘIPOMÍNÁME: MATKA DLOUHO NEMOHLA POCHOPIT, PROČ JEJÍ DCERA NĚJAK DIVNĚ VONÍ: PAK ZVEDLA MATRACI A LITOVALA TOHO

Share