Matka dlouho nemohla pochopit, proč její dcera nějak divně voní: Pak zvedla matraci a litovala toho

Uživatelka Redditu I_am_dean z Texasu, 28. června sdílela na webu příběh, který inspiroval lidi ke kontrole svých postelí. Jak žena vysvětlila, krátce před popsanými událostmi se stala matkou.

Nečekaný nález/ Zdroj: medialeaks.ru

„Asi tři týdny jsem si v pokoji své dcery všimla nepříjemného zápachu. Mysleli jsme si, že někde schovala jídlo, nebo možná jedno ze zvířat si tam vytvořilo „záchod“, “vysvětlila redditorka.

Podle matky při hledání zdroje zápachu ona a její manžel prozkoumali každý kout bytu, ale všechno bylo čisté. Vůně, jak pak upřesnila I_am_dean, byla podobná vůni vlhkosti a nadále jen zesilovala. Za předpokladu, že za to může ložní prádlo dítěte, dívka vzala na mytí, ale nepomohlo to.

„Byli jsme zmatení a nemohli jsme pochopit, co se děje. Nešlo na to jednoduše zapomenout, protože vůně neustále jen zesilovala.

Nečekaný nález/ Zdroj: medialeaks.ru

Rodiče se rozhodli během rekonstrukce vyměnit klimatizaci v dětském pokoji a přesunout dítě do nejchladnější místnosti doma.

Když I_am_dean začala rozkládat dětskou postýlku, sundala deku, prostěradlo a dokonce i matraci. V tu chvíli jí bylo všechno jasné.

„Mezi dnem postýlky a matrací jsem viděla celou vrstvu plísní. Ani jsem netušila, že to tak může být, protože z postele nebyl nepříjemný zápach. Teď si myslím, že matrace mohla blokovat pach plísní.“

Nečekaný nález/ Zdroj: medialeaks.ru

Jak připustila redaktoka, necítí se teď jako dobrá matka a slibuje, že nyní pečlivě zkontroluje všechny rohy bytu, aby zabránila šíření houby. Jedná se o opravdu důležité opatření, protože plíseň je nebezpečnější, než se na první pohled zdá.

Faktem je, že mikroskopická houba se může nejen usadit na plicích a průduškách a způsobit různé respirační onemocnění a alergie, ale také se dostat do žaludku a vyvolat gastrointestinální onemocnění.

PSALI JSME: MALÝ CHLAPEC KAŽDÉ LÉTO TRÁVIL U BABIČKY NA VESNICI: PO MNOHA LETECH POCHOPIL CENNOST TÉ DOBY

PŘIPOMÍNÁME: HOKEJISTA DAVID PASTRŇÁK PŘIŠEL O SYNA: DÍTĚ DO NEBE ODEŠLO JEN 6 DNÍ PO NAROZENÍ

Share