Tchyně ani netušila, že mám vlastní byt

Manžel věděl, že mám vlastní byt, ale jeho příbuzní o tom nevěděli. Požádala jsem ho, aby tuto skutečnost zatajil, ale on sám plánoval mlčet, protože neměl nárok na můj majetek. Plánovali jsme, že se vezmeme byt na hypotéku a můj pronajmeme nájemníkům.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: lime.energy

Když jsem šla na mateřskou, byt nás doslova „živil“, protože platu manžela bylo velmi málo pro veškeré potřeby. Peníze z bytu příznivě ovlivnili náš rodinný rozpočet.

A tak nějak u stolu manžel nechtěně řekl o mém bytě. Řekl, kdyby nebylo bytu, tak bychom neměli nic na jídlo. Tchyně po těchto slovech se jakoby utrhla ze řetězu. Řekla, že by si žijeme bohatě a oni hladoví. Zkazila nám veškeré posezení svým skandálem.

Posezení s přáteli / ilustrační foto/ Zdroj: zen.yandex.ru/

O týden později začala tchyně prosit svého manžela o sušičku. Řekla, je to její sen a my, když už máme peníze, můžeme potěšit i mámu. Když dostala zápornou odpověď na svou žádost, urazila nás. I když manžel v úctyhodném způsobu vše vysvětlil a nabídl, že se s příbuznými dohodne a k narozeninám koupí jí takový dárek.

Dárek / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tchyně se rozhodla, že jsme bohatí, i když jsem na mateřské a máme malé dítě. I na to že hypotéku platíme nikdo si nepoměl. Je velká škoda, že se nám nepodařilo udržet toto tajemství, vztah by se nezkazil.

PSALI JSME: NEVĚSTA PŘELÉTLA PŮL ZEMĚ, ABY ZATANČILA SE SVÝM 94LETÝM DĚDEČKEM: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELE PO DOBU DVOU MĚSÍCŮ DOSTÁVALI ZÁHADNÉ VZKAZY: CO BYLO UVNITŘ

Share