Tatínek velmi dojemně poblahopřál ke svatbě dceři, která přišla o sluch

Nedávno na internetu se objevilo velmi dojem video ze svatby, které zveřejnil kameraman z té samé svatby.

Ashley Stevens (tak se jmenuje muž) byl pozval na svatbu Ali a Mitch Kiman v říjnu loňského roku, aby muž zaznamenal ty nejdojemnější okamžiky z jejích svatby.

Táta překvapil dceru na svatbě / Zdroj: goodhouse.ru

Jak je tomu zvykem, rodiče novopečených manželu berou slovo, aby poblahopřáli svým dětem. Tentokrát byl na řadě otec nevěsty, Al Jones.

První věc, o které začal mluvil Al, byla nehoda, kterou utrpěla jeho dcera v roce 2017 a v důsledku té nehody, dívka zcela přišla o sluch.

Čelist dívky byla vážně poškozena a lékaři ji museli doslova znovu sebrat po kouscích. Dívka musela postoupit ředě operaci, ale sluch vrátit se nepodařilo. Ali se postupně naučila komunikovat pomoci gest.

„Ali poměrně rychle se učila znakovou řeč. Zkoušela s námi takto mluvit, ale vůbec jsme nechápali co ona potřebuje. Dcera se na nás za to velmi zlobila, a je to pochopitelné. Nedokážu si ani představit, jak se ona cítila. Našli jsme však alternativu – koupili jsme si elektronickou desku, ne které dcera mohla psat nám to, co nemohla říct. Ale celou tu dobu jsem se pečlivě snažil učit znakový jazyk, i když na něm stále moc dobře nekomunikuji.“ řekl otec nevěsty.

Táta překvapil dceru na svatbě / Zdroj: goodhouse.ru

Po těchto slovech zazněla hudba a Al začal „zpívat“ a ukazoval rukama slova z písně I Loved Her First skupiny Heartland. Ali nemohla zadržet slzy. O chystaném překvapení nic nevěděla a tatínek se kvůli ní naučil znakovou řeč.

Když píseň skončila, sál vybuchl potleskem a nevěsta a její manžel se vrhli na obejmutí Ala a poděkovali mu za dojemný dárek. Podle Andrewa dokonce i on, profesionální kameraman, sotva držel slzy.

„Všichni plakali. Na to se nedá zapomenout,“ říká.

PSALI JSME: DESET ZAJÍMAVÝCH FAKTŮ O PSECH, KTERÉ VÁS PŘEKVAPÍ

PŘIPOMÍNÁME: V ROCE 2016 SE MANŽELŮM NARODILA PATERČATA: MUŽ OPUSTIL RODINU, KDYŽ BYLO DĚTEM POUHÝCH ŠEST MĚSÍCŮ

Share