Táta se vzdal dcery a ona skončila v dětském domově. Potom odtamtud vzala malou holčičku

Až do šesti let Anička vyrůstala v obyčejné rodině s matkou a otcem. Ale jednoho dne se její život změnil. Jednou ji přišla vyzvednout teta ze školky. Když přišly domů, otec řekl Aničce, že její matka odešla, a on nemůže vychovávat dceru sám, takže musí Aničku umístit do dětského domova.

Dívka plakala a prosila svého otce, aby ji neopouštěl, slíbila, že bude nejlepší dcerou. Ale bohužel … Následujícího dne byla převezena do dětského domova. Při rozloučení jí otec řekl, že pro ni určitě přijde, ale o něco později …

Tam bylo mnoho stejných opuštěných dětí. Anička byla na své rodiče velmi naštvaná. Nechápala, kam a proč matka odešla, a otec nic nevysvětlil.

Holčička / Ilustrační foto / Zdroj: storyfox.ru

Zpočátku otec navštěvoval dceru, ale po čase přestal přicházet. Dívka neztrácela naději, že ji otec odveze domů, ale nestalo se tak. Když jí bylo patnáct let, Anna si už uvědomila, že ji otec opustil.

Jednou kluk stejného věku jako ona přijel do jejich dětského domova. Jeho rodiče zemřeli při hrozné nehodě. Chlapec byl ve stresu ze ztráty blízkých, nekomunikoval s nikým, byl uzavřený. Anna si ho okamžitě oblíbila, a proto se ho všemožně snažila utěšit.

Postupem času se Tomáš začal otevírat a začal komunikovat s ostatními dětmi, zejména s Annou. Takže mezi nimi vznikly city, dětské, ale skutečné a upřímné.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: psychologies.ru

Po absolvování dětského domova si Tomáš a Anna pronajali byt, začali spolu žít, studovali na vysoké škole a současně pracovali na částečný úvazek.

O rok později dostali byty. Pronajali jeden byt a žili ve druhém.

Vzali se a začali si myslet, že je čas na děti. Ale Anna nemohla otěhotnět.

Rodiče a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: dw.com

A jednou, jako obvykle, nakoupili dárky a sladkosti a šli navštívit děti do svého dětského domova. Tentokrát k nim vyběhla malá holčička se slovy: „Mami, tati! Věděla jsem, že si pro mě přijdete! Čekala jsem na vás!“

Celou cestu domů manželé mysleli na tuto holčičku. A následující den se ji jednomyslně rozhodli adoptovat.

A o tři měsíce později se Tomáš a Anna stali rodiči tříleté Dáši. A brzy se stal zázrak: žena otěhotněla. Dáša je velmi šťastná, že bude mít bratra nebo sestru.

PSALI JSME: „V ROCE 1996 UMÍSTILA ŽENA KVŮLI NEDOSTATKU PENĚZ SVOU ČTYŘLETOU DCERU DO DĚTSKÉHO DOMOVA, ALE HOLČIČKU ADOPTOVAL PÁR Z ČÍNY“: JAK ŽIJE DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: „ŘEKNEŠ MI, ABYCH HO UMÍSTIL DO DĚTSKÉHO DOMOVA, UDĚLÁM TO. NEVYCHOVÁVAL JSEM HO,“ ŘEKL MI MANŽEL A DRŽEL DÍTĚ ZA RUKU

Share