“Takže vakcinaci mám už ukončenou“: Herečka Eva Decastelo uvedla, proč se nebojí očkování proti covidu

Oblíbená a známa česká herečka, modelka, moderátorka Eva Decastelo s očkováním nemá žádný problém. Na píchnutí je zvykla, a to kvůli krase.

Eva Decastelo/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Herečka, která je známa především ze seriálu Slunečná na televizi Prima se nechala očkovat proti koroně. Podle ni, neměla kvůli tomu žádné obavy.

Vakcinace proběhla včera, pětadvacátého května. Očkovací látka byla od společností Johnson & Johnson, a ta je jednodávková. „Takže vakcinaci mám už ukončenou,“ řekla. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Očkováním chce hlavně zachránit své známe a příbuzné, a prozradila jak se rozhodla naočkovat. “Já to mám jinak – věřím doktorům, protože si myslím, že nestudovali zbytečně, jenom kvůli tomu, aby se nás snažili zabít,“ objasnila.

A k tomu ještě vtipkovala, že kvůli své práci musí často cpat do těla různé látky, jako například botox a další, a proto si nemyslí, že by protikoronavirová vakcína měla negativní dopad na její zdraví.

ČTĚTE TAKÉ: „SPEKULACE JSOU VŽDYCKY“: PAVEL TRÁVNÍČEK REAGOVAL NA DOTAZ OHLEDNĚ JEHO VZTAHU S MANŽELKOU

PSALI JSME: “MÍŠA SPÍŠ PŮJDE TOUTO CESTOU“: HEREČKA EVA DECASTELO UKÁZALA SVÉHO SYNA A PROZRADILA PROČ NECHCE KRÁČET V JEJÍ ŠLÉPĚJÍCH

Share