Syn Věry Špinarové říká, že jeho matka se konečně dočkala pocty, kterou si zasloužila: v Ostravě měla premiéru hra Špinarka

Syn zpěvačky Věry Špinarové Adam Pavlík je nadšený, protože jeho maminka konečně bude mít zaslouženou poctu. V Ostravě v městském Divadle Petra Bezruče diváci uvidí hru Špinarka, všechny vstupenky byly vykoupeny předem. Píše o tom portál Blesk.cz.

Věra Špinarová / Zdroj: youtube.com

Rozhodně je syn zpěvačky rád, že se toto představení uskuteční, to se mu líbí mnohem víc než socha jeho maminky, která vznikla v roce 2018 v centru Ostravy.

Původně se mu myšlenka divadla líbila, když mu zavolali, že chtějí vytvořit „doku-fikční drama“. Podle něj je ředitel divadla Jiří Krejčí jeho kamarádem a byla to pro něj určitá záruka.

Adam Pavlík / Zdroj: tv.blesk.cz

Navíc je rád, že tam hrají i kamarádi jeho matky. Ale premiéru hry Špinarka neviděl, protože ten den byl zaneprázdněn, hrál spolu se zpěvačkou Heidi Janků.

Na premiéře byla přítomna jeho dcera a líbilo se jí to, takže to také chce vidět. Hlavní roli ztvárnila herečka Markéta Matulová, podle jejích slov to pro ni byla čest.

Věra Špinarová / Zdroj: youtube.com

„Při psaní scénáře jsem jim ale nijak nepomohl. Nemohl jsem, protože hra mapuje mamku do mého narození,“ řekl Adam Pavlík.

PSALI JSME: LEGENDY MIZÍ: JAK TEĎ VYPADAJÍ KRASAVCE „ZLATÉHO“ HOLLYWOODU ALAIN DELON A PIERRE RICHARD

PŘIPOMÍNÁME: „OCHABLÉ TĚLO“: PAPARAZZI ROZLADILI FANOUŠKY NOVÝMI FOTOGRAFIEMI 72LETÉHO RICHARDA GEREA

Share