Vypadá báječně: Charlotte Štiková promluvila, kolik kilogramů shodila během posledních několika měsíců

Dcera Moniky Binias Charlotte Štiková od svých fanoušků moc často slyšela, že má moc krásnou tvář, ale někdy jí sledující na Instagramu říkali, že dole vypadá jako koule.

Charlotte portálu ŽivotvČesku promluvila, že se svou nadváhou začala bojovat během pandemii, a ten boj postupně vyhrává. Podle jejich slov, už stihla za několik měsíců zhubnout 33 kilo.

Charlotte Štiková se svou maminkou/Zdroj: youtube.com

Štiková většinu svého života měla problémy s nadváhou a také životosprávou, ale před pár měsíci se rozhodla od těch problému se zbavit. Když Charlotte oznámila, tmě začíná hubnout, všichni se smáli, a nevěřili, že se jí to podaří.

Charlotte Štiková/Zdroj: youtube.com

Dnes ale ukazuje, tmě má silnou vůli, kvůli čemuž se jí i podařilo zhubnout. Charlotte už zhubla 33 kilo, ale sestra Ornelly Koktové bude i dál makat a dodržovat zdravou životosprávu, protože chce zhubnout ještě o dalších 30 kilogramů.

Charlotte Štiková/Zdroj: instagram.com

Charlotte se snaží každý den chodit do fitness centra, ale pokud se tam nedostane, chodí plavat do bazénu. Podle jejich slov, bylo to začátku těžké, ale potom jí všechno začalo bavit, kvůli čemuž Charlotte i pokračovala, a díky pravidelnému posilování rychle hubla.

Charlotte Štiková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PAVLÍNA LUBOJATZKY PO SILNÉM HUBNUTÍ ZNOVU PŘIBRALA: ZNÁMÁ KUCHAŘKA PROMLUVILA, PROČ SE TO STALO

PŘIPOMÍNÁME: PO LETECH NESVOBODY: ZPĚVAČKA BRITNEY SPEARS SE ZASNOUBILA SE SVÝM PŘÍTELEM

Share