Syn s manželkou bydleli u mě. Nejsem jejích osobní hospodyně, mám svůj život: Řekla jsem jím, aby se odstěhovali

Mám syna, jmenuje se Oleg. Víte, jsou takové maminky, které po dospívání syna nechtějí ho nikomu dát, nebo předstírají, že je všechno v pořádku, a ve skutečnosti dokonce nenávidí snachu. Nejsem taková, vždycky jsem si uvědomovala, že jednoho dne syn vyroste, půjde z rodného domu a potká svou láskou a ožení se. Pro mě je to všechno v pořádku.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: matrony.ru

Kromě toho jsem se vždycky snažila starat o svůj život, ne lézt do života mého dítěte.

A pak přišel ten den, kdy Oleg přivedl do domu Lenku a řekl, že se na ní chce oženil. Když jsem viděla Lenku, uvědomila jsem si, že se k sobě velmi dobře hodí. Je to krásná dívka se vzděláním, kulturní, ne hlučná a skromná na pohled. Proč ne.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: perfectlyimperfecthousehold.com

Vzali se a pak přišla otázka bydlení. Ani já, ani rodiče Lenky si nemohli dovolit koupit dětem bydlení, a tak jsem nabídla, že budu bydlet u mě. A tady jsem byla v šoku.

Lenka sice byla kulturní a vzdělaná, ale byla hrozná hospodyně. Ona ani netušila, že v domě je třeba uklízet jednou za dva dny nebo alespoň jednou za čtyři, vařit jídlo vůbec neuměla a ani neprala věci.

Manželé a tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: zen.yandex.ru

Ukázalo se, že ji matka vychovávala se vší láskou a dceru nenutila k tomu, aby se trápila s práci doma. A tak bydleli v mém domě, prala jsem, vařila, uklízela. V jednu cccili jsme toho měla plní pecky a řekla, aby si pronajali byt a sami se zabývala svým životem. Nejsem jejích osobní služka. Mám svůj život.

Tchýně, syn a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: 74.ru

PSALI JSME: UŽITEČNÉ VIDEO, KTERÉ VÁM POMŮŽE NAUČIT SE POVLÉKNOUT LOŽNÍ PRÁDLO NA PEŘINU ZA POUHÝCH 90 SEKUND

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZÍSKAL PŘES 500 TISÍC PRO UČITELE, KTERÝ SE KVŮLI PANDEMII STAL BEZDOMOVCEM

Share