Syn prince Harryho a Meghan Markle oslavil své třetí narozeniny: jak vypadá Archi

Přesně před třemi lety se narodil syn prince Harryho a Meghan Markle. Své první dítě pár pojmenoval Archi Harrison Mountbatten-Windsor. Již třetí narozeniny chlapec oslaví v rodné zemi matky USA. A poprvé v roli staršího bratra, protože loni v létě se mu narodila sestra Lilibet.

Princ Harry, Meghan Markle a syn/Zdroj: instagram.com

Meghan a Harry porušili mnoho tradic královské rodiny. Dali synovi jméno, které je pro královskou rodinu atypické, okamžitě prohlásili, že chtějí, aby Archie měl co nejvíce „normální život“.

Královská rodina/Zdroj: instagram.com

Meghan své dítě moc miluje, a dost často se ním chlubí i na svých sociálních sítích. Poprvé ho ukázala svým fanouškům ihned po porodu, když ho seznamovala s celou královskou rodinou, včetně i královny Elisabeth ll.

Dnes už na Instagramu ukázala fotku celé své rodiny, na které je její syn a také dcera. Syn je víc podobný svému tatínkovi, komu bude podobná dcera, ještě uvidíme.

Princ Harry, Meghan Markle s dětmi/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PUTIN SE OMLUVIL IZRAELI ZA VÝROKY LAVROVA O HITLEROVI: MLUVČÍ RUSKÉ DIPLOMACIE ALE UVEDLA, ŽE IZRAELŠTÍ ŽOLDNÉŘI SPOLUPRACUJÍ S UKRAJINSKÝM PLUKEM AZOV

PŘIPOMÍNÁME: PRŮZKUM: VĚTŠINA EVROPANŮ PODPORUJE VSTUP UKRAJINY DO EU A ZÁSOBOVÁNÍ UKRAJINY ZBRANĚMI

Share