Syn mě žádá, abych uklízela a vařila mu za peníze, přestože je ženatý

Můj syn se před několika měsíci oženil. Abych byla upřímná, moje snacha se mi moc nelíbila – byla jaksi rozmazlená a líná. Požádala jsem ho, aby nedělal impulzivní činy, ale on řekl, že slečnu miluje.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Je jí 22 let a syn je o 10 let starší než ona. Chápu, že láska je možná v každém věku, ale rozdíl ve vývoji je důležitý. Mimochodem, před svatbou nežili společně, jen spolu chodívali, protože snacha se postavila proti soužití.

Varovala jsem syna, že od takového manželství nelze očekávat nic dobrého. Vždy žila se svými rodiči, takže není přizpůsobena samostatnému životu. Měla jsem pravdu. Když se vrátili y cestování, zavolal mi můj syn a požádal mě, abych uvařila večeři. Myslela jsem, že moje snacha je nemocná nebo nemá čas. Ale po chvíli se přiznal, že jeho Jitka ani neví, jak smažit vejce.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Manželka dodržuje zdravou dietu, takže jí jen pohanku a zeleninu. Přirozeně takové jídlo není pro muže vhodné. Vařil si brambory, těstoviny, knedlíky, ale chce i něco jiného. Problémy jsou také s úklidem – Jitka požádala uklízečku, abych si nezkazila manikúru.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Snažila jsem se mluvit se svou snachou a naučit ji základní věci, ale ona mě nechce poslouchat. Říká, že moje jídlo je škodlivé a obecně – žena by neměla být uklízečkou v domácnosti. Stejně jako ona nemá čas na čištění a praní, protože se věnuje vlastnímu rozvoji.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Můj syn mi nabídl uklízet a vařit v jejich domě za poplatek. Ale jsem proti, není to lidské. Jsou moderní slečny tak líné, že nemohou krmit své manžely? A pokud se narodí dítě, bude okamžitě vyžadovat chůvu ještě v porodnictví? Zde je hlavní touha, ale snacha ji nemá.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA PODSTOUPILA PLASTICKÉ OPERACI, ABY UDĚLAT SILNÝ DOJEM NA SVÉHO MANŽELA: VÝSLEDEK ALE NEDOPADL TAK, JAK BY CHTĚLA A JEJÍ MANŽEL CHTĚL PODAT ŽÁDOST O ROZVOD

PSALI JSME: DÍKY ZA VŠE: KRYSA, KTERÁ VYČENICHALA ZA PĚT LET 71 NÁŠLAPNÝCH MIN, TEĎ PŮJDE DO ZASLOUŽILÉHO DŮCHODU

Share