Svobodný muž přišel na svatbu jako host a odešel jako manžel: Ani ženich nebyl proti takovému obratu

Nevěsta zůstala bez ženicha přímo u oltáře a uviděla děj bollywoodského filmu ve skutečnosti. Mezi hosty byl okamžitě nalezen muž, který si byl připraven vzít nešťastnou ženu.

Někdy se na svatbách dějí neuvěřitelné věci.

Hosté jedné z indických svateb nikdy nezapomenou na tuto oslavu. Poprvé byli všichni v šoku, když ženich zmizel, a podruhé, když na jeho místo nastoupil nový.

Příběh, který se odehrál v indickém státě Karnátaka, může ve skutečnosti inspirovat bollywoodského scenáristu.

Svatba / Ilustrační foto / Zdroj: medialeaks.ru

Bratři Ashok a Naveen měli mít se svými milovanými ženami dvojitou svatbu, ale krátce před obřadem Naveen zmizel a nechal nevěstu samu.

Jak se ukázalo, ženich měl milenku, která vyhrožovala, že spáchá sebevraždu během svatebního obřadu. Dívka slíbila Naveenovi, že před všemi hosty vypije jed, takže ženich, aby se zachránil před touto situací, se rozhodl zmizet.

Nevěstě zbylo zlomené srdce a všechny plány byly zmařeny. Zdá se, že už není jiné východisko. Ale rodina dívky se toho nevzdala, pokud by se měla konat svatba dnes, tak se bude konat.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: medialeaks.ru

Není tak důležité, kdo bude ženichem, hlavní je, že by měl být, rozhodli se příbuzní nešťastné nevěsty.

Rodiče dívky přišli na to, jak v takové obtížné situaci jednat a rozhodli se blíže podívat na hosty. Možná by někdo z přítomných mohl být vhodným partnerem pro jejich dceru.

Docela absurdní, ale efektivní, protože ten někdo byl nalezen.

Chlap jménem Chandrappa, který byl pozván na svatbu jako host, souhlasil, že si vezme dívku. A nevěsta sama také nebyla proti a pár se tam vzal.

PSALI JSME: ŽENICH BYL PŘEKVAPEN, KDYŽ NEVĚSTA ZASTAVILA OBŘAD, ABY HO PŘEDSTAVILA ŽENĚ, KTEROU PRO NĚJ HLEDALA

PŘIPOMINAME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

Share