Ženich byl překvapen, když nevěsta zastavila obřad, aby ho představila ženě, kterou pro něj hledala

Darick Smith byl překvapen, když viděl na své svatbě nečekaného hosta. Bylo to překvapení, které změnilo jeho svět a rozplakalo ho. Darick by byl rád, kdyby jeho zesnulý bratr byl svědkem jeho svatby. Nevěsta samozřejmě nemohla přivést Jakea na svatbu, ale našla někoho, kdo mu dluží život.

Dvě ženy/zdroj: apost.com

Někteří bratři mají to štěstí, že jsou nejlepšími přáteli. Jake a Darik měli velmi blízký vztah. Když spolu vyrůstali, byli nerozluční. Dělali všechno společně. Samozřejmě, stejně jako všichni bratři, se někdy hádali, ale nikdy neztratili lásku a úctu k sobě navzájem.

Jake tragicky zemřel, když mu bylo pouhých 12 let, srazilo ho auto. Nehoda vzala Jakeovi život a Darikovi bratra. Celá rodina byla v hlubokém šoku. Přestože přežili tyto těžké časy, prázdnota ze ztráty milovaného člověka zůstala navždy v jejich duších.

Ženich a nevěsta/zdroj: apost.com

Po 10 letech se Darik setkal s tou, do níž se okamžitě zamiloval. Jmenuje se Kate a pár se rozhodl, že po letech vztahu chtějí být navždy spolu. Přes veškerou radosti z události měla svatba pro Darika určitý odstín smutku. Chtěl, aby mu byl svědkem jeho bratr, ale to bylo nemožné. Aby ho Katie trochu rozveselila, rozhodla se Katie přivést na svatbu zvláštního hosta.

Po tragické nehodě byly Jakeovy orgány darovány. Jeho rodině nebylo nikdy řečeno, kdo orgány dostal. Darikina snoubenka však chtěla dát ženichovi ten nejzvláštnější dárek. Hledala více než rok a nakonec dokázala vystopovat ženu, která dostala Jakeovo srdce, když jí bylo pouhých 6 let.

Ženich a žena/zdroj: apost.com

Katie ženu kontaktovala a požádala ji, aby přišla na svatbu překvapit jejího manžela. Teto ženě se příležitost překvapit Darika zalíbila. Řekla mu, jaký druh hosta se chystá zúčastnit jejich svatby. Darik byl ohromen tím, kolik úsilí jeho žena vynaložila, aby našla ženu, kterou jmeho bratr Jake zachránil před 10 lety.

Pokud vám tento článek líbil, ukažte jej svému blízkému, který má rád takové příběhy.

PSALI JSME: ŽENICH, KTERÝ BYL PŘIPOUTANÝ K VOZÍKU, NA SVÉ SVATBĚ DOKÁZAL VSTÁT A PŘIBLÍŽIT SE K NEVĚSTĚ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ BĚHEM SVATBY FARÁŘ POPROSÍ NEVĚSTU, ABY TA USTOUPILA STRANOU, ŽENICH POŽÁDÁ O RUKU JEJÍ SESTRU: PROČ TO UDĚLAL

Share