Švadlena nechápala, proč má tolik objednávek: Dokud neuviděla fotografii, která jí změnila život

Obyvatelka Anglie upletla dětský svetr se jménem na míru a probudila se slavná. Poslední, co žena očekávala, bylo, že se dozví o synovi princezny Eugenie z Yorku. Zdá se, že i členové královské rodiny rádi nakupují online.

Svetr / Zdroj: youtube.com

V roce 2020 si anglická švadlena Charlene Holdenová otevřela malý internetový obchod s ručně vyráběnými svetry. Tehdy ještě netušila, že ji proslaví jediná fotografie.

Tajemství její úspěchu je poměrně jednoduché – stačí dostat svetr do správných rukou. Například členovi britské královské rodiny. Jak se ukázalo, mezi objednávkami Charlene byla i jedna velmi zvláštní. Jedna z neznámých zákaznic požádala švadlenu, aby upletla dětský svetr s nápisem August. Holdenová se okamžitě pustila do práce a o zákazníkovi příliš nepřemýšlela.

Malé dítě / Zdroj: youtube.com

Charlene v klidu poslala hotový outfit na správnou adresu a, jak se zdá, na svetr už zapomněla, dokud se na webu neobjevily snímky princezny Eugenie z Yorku s novorozeným synem Augustem v náručí. Její pohled okamžitě padl na oblečení, které mělo dítě na sobě. Měla na sobě bílý pletený svetřík s nápisem August.

Malé dítě / Zdroj: youtube.com

Žena si uvědomila, že svou poslední objednávku udělala právě pro královskou rodinu. Angličanka si však vůbec nedala dvě a dvě dohromady, a tak pro ni byl tento objev skutečným překvapením. Podle Charlene jí to připadalo naprosto fantastické, protože si nikdy nedokázala představit, že by její ruční práce mohla ocenit šlechta. Do té doby většinou prodávala oblečení svým známým a dávala je jako dárek příbuzným.

Od chvíle, kdy se August poprvé objevil ve značkovém svetru, se Holdenovi daří. Kromě toho se Charlene dokonce stala zákaznicí kamarádek princezny Eugenie, které si také oblíbila nové oblečení dítěte.

Nyní se žena naplno věnuje podnikání – vyřizuje četné zakázky. Není divu, protože snad každý rodič si dnes přeje, aby jeho dítě bylo alespoň na pár minut malým princem.

PSALI JSME: MUŽ OMYLEM NECHAL OTEVŘENÉ OKNO A KDYŽ SE VRÁTIL DOMŮ, NAŠEL TAM NEČEKANÉHO HOSTA: KDO NA NĚJ UŽ ČEKAL DOMA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE PROVDALA ZA NEVLASTNÍHO OTCE BÝVALÉHO MANŽELA. 29LETÝ VĚKOVÝ ROZDÍL JIM NEBRÁNÍ

Share