Sümbül Aga z Velkolepého století v životě je brutální pohledný muž

Selim Bayraktar je považován za skutečného mistra hereckého umění.

Sümbül Aga / Zdroj: greenwhite.su

Někteří herci by takovou roli odmítli. V životě je Selim naprostým opakem tohoto hrdiny, který se stal nejúspěšnějším v jeho kariéře.

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

Sám herec říká: „Můj hrdina se nedá nazvat ani mužem, ani ženou. Je to spíše bezpohlavní člověk. Proč jsem byl pozván do jeho role? Možná proto, že se dobře orientuji v ženských emocích a také vím, jak tančit břišní tance. Ale chci přiznat, že pro mě nebylo tak snadné hrát eunucha.

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

Hodně jsem četl o historii Osmanské říše, abych se o kastraci mužů dozvěděl co nejvíce. Zjistil jsem, že eunuchové tehdy žili v těžkých podmínkách, nebylo tam prakticky nic dobrého.

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

Někteří z nich museli být roky mezi čtyřmi stěnami, někteří onemocněli a zemřeli v mladém věku. Ale Sümbül Aga se ukázal jako vytrvalý muž. Připadá mi jako velmi zajímavá postava.“

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

Díky Velkolepému století se Selim stal populárním. Začal dostávat mnoho pracovních nabídek.

Rodina / Zdroj: greenwhite.su

Selim Bayraktar má manželku a dvě již dospělé děti. Pár je spolu velmi dlouho. Ale Bayraktar se začal pravidelně objevovat na veřejnosti s atraktivními dívkami. V jakém jsou vztahu, není jasné, nic nekomentuje. A fanoušci usoudili, že idol má prostě mnoho milenek.

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

Selim cvičí jógu již dlouho a dokonce pořádá vlastní master class. Neustále používá i posilovací stroje. Divák v něm neuvidí absolutně nic zženštilého. Jen sílu, charisma a velké kouzlo.

Selim Bayraktar / Zdroj: greenwhite.su

PSALI JSME: VELKOLEPÉ STOLETÍ: JAK VYPADAJÍ HERCI A HEREČKY SERIÁLU V REÁLNÉM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: ROXELANA Z VELKOLEPÉHO STOLETÍ JE K NEPOZNÁNÍ: MERYEM UZERLI NEUVĚŘITELNĚ ZHUBLA

Share