Stříbrná medailistka z olympiády Markéta Vondroušová se už zasnoubila: tenistka se pochlubila snubním prstýnkem

Tenistka Markéta Vondroušová skončila na olympiádě v Tokiu druhá a získala stříbrnou medaili. Má však štěstí nejen ve sportu, ale i v osobním životě. Její přítel Štěpán ji požádal o ruku a teď se zasnoubili. Píše o tom server Super.cz.

Mladá sportovkyně se na sociálních sítích pochlubila svým snubním prstenem. K fotce také napsala „My forever“.

Markéta Vondroušová / Zdroj: youtube.com

Mají dlouhodobý vztah, teď je jí 22 let a začala chodit se svým přítelem, když jí bylo 15 let. Za tu dobu se už asi stihli dostatečně poznat, aby se stali manželi.

Pokud jde o sport, Markéta Vondroušová začala sportovat, když jí bylo čtyři roky. Jako malá moc netrénovala, takže tenis měla ráda, to ji bavilo.

Markéta Vondroušová / Zdroj: youtube.com

Málokdo čekal, že pojede na olympiádu a také málokdo si myslel, že se dostane do finále a bude bojovat o první místo. Dokázala proto příjemně překvapit řadu odborníků.

„Jela jsem jako outsider. A nakonec jsem postoupila do finále. Kdyby mi to někdo řekl před turnajem, brala bych to na tisíc procent,“ řekla dřív Markéta Vondroušová.

Markéta Vondroušová / Zdroj: youtube.com

Pro mladou sportovkyni je to určitě velký úspěch. Nyní se ale může radovat nejen z kariérních úspěchů, ale i z toho, že se její osobní život brzy dostane na novou úroveň.

PSALI JSME: OLGA RICHTEROVÁ PROMLUVILA O VARIANTĚ ŘEŠENÍ PROBLÉMU NEDOSTATKU MÍST VE ŠKOLKÁCH: NAVRHUJE ZAVÉST PODOBNÝ SYSTÉM JAKO V RAKOUSKU

PŘIPOMÍNÁME: NA INTERNETU ZVEŘEJNILI SNÍMKY NOVÝCH MODELEK CHANEL: JAK VYPADAJÍ V REÁLNÉM ŽIVOTĚ

Share